ДРУКУВАТИ НОВИНУ  |  ПОВЕРНУТИСЬ ДО НОВИНИ

ПОБУДОВА СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ І ОПЛАТИ ПРАЦІ

Місце проведення : Київ
Адреса проведення :
Дата початку : 23-03-2011 --- дата закінчення: 24-03-2011

Організатори :

Департамент професійного навчання Видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

ПОБУДОВА СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ І ОПЛАТИ ПРАЦІ

Семінар призначений для: власників, генеральних директорів, директорів по персоналу, директорів по розвитку, фінансових та інших топ-менеджерів компаній, начальників відділів мотивації та компенсації, начальників ВТіЗ.

В ході навчання учасники дізнаються:

    * Якою повинна бути система оплати праці в нових економічних умовах, щоб вона була ефективною та які зміни потрібно провести?
    * Як розробити цілі компанії і підрозділів?
    * Як розробити систему грейдів і скоректувати постійну частину ЗП, що дозволяє зберігати цінних співробітників в компанії, і що мотивує на зростання результативності та професіоналізму?
    * Як розробити збалансовану і диференційовану систему винагороди на основі KPI?

Цінність програми для учасників: отримання знань та інструментів, найбільш актуальних на сьогоднішній день в світовій практиці, уміння застосувати всі отримані інструменти в своїй компанії.

Цінність програми для компанії: підвищення результативності бізнесу. За даними досліджень впровадження на підприємстві системи оплати по результатах підвищує результативність бізнесу на 15-25%.

Форми роботи: семінар проходить у форматі мастер-класу, теоретичний матеріал, робота з роздаточними матеріалами, вправи, case-study, розбір конкретних прикладів.

Практичним завданням буде приділено до 40% часу!

Вартість участі - 4000,00 грн. (з ПДВ)

У вартість входять: інформаційно-консультаційні послуги, роздаточний матеріал, ділові аксесуари, кава-пауза, обіди, культурна програма.

Кожен учасник семінару-практикуму отримає сертифікат!