Альтшулер, ПП

Альтшулер, ПП

Виробництво полімерної упаковки для харчових продуктів(Стакани, банки, контейнер-лотки, відра) На сьогодні упаковка грає важливу роль…

Телефон: (050)598-26-14, (095)543-16-75
Факс: (0552)38-12-78, 23-61-64
Email: altshuter@ukr.net
Cайт: altshuler.biznes-pro.ua

Виробництво полімерної упаковки для харчових продуктів
(Стакани, банки, контейнер-лотки, відра)


На сьогодні упаковка грає важливу роль в житті сучасного суспільства. І головне її завдання - продати товар. Саме упаковка дає нам всю інформацію про продукт, що знаходиться всередині неї.
Завдяки упаковці товар легко переміщати. Вона зберігає товар в цілісності на тривалий термін, захищає від пошкоджень, містить відомості про терміни зберігання і склад продукції. Тому дуже важливо, щоб люди знали реальну користь від упаковки.
Упаковка з поліпропілену - це сучасне і універсальне рішення для зберігання продуктів різноманітного роду.
Упаковка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам МОЗ України.

Наша компанія на ринку вже більше 15 років. Підприємство виробляє полімерну упаковку для харчових продуктів, таких як гірчиця, майонез, кетчупи, молочні продукти та інші). Має парк термопластавтоматів, власне виробництво прес-форм. Поліпропіленова упаковка виготовляється з високоякісної сировини з використанням сучасних технологій.

-Для Здійснення замовлення Ви можете надіслати нам Вашу заявку з зазначенням колірної гами і кількості партії найменувань товару. При наявності замовленого товару на складі, замовлення відправляється після Вашої оплати, в разі відсутності товару або недостатня його кількість Ваше замовлення виготовляється протягом обумовлених з Вами термінів. Доставка здійснюється за рахунок покупця.
- Ціна на продукцію формується відповідно до закупівлі імпортного сировини. Для визначення вартості партії товару зв'яжіться з нами.