Онлайн каталог


Шановні рекламодавці!

Сьогодні вже неможливо уявити наш світ, а значить і бізнес, без інтернет-ресурсів, без гаджетів, мобільних пристроїв і т.д. Існує думка, що інтернет-каталоги поступово «витісняють» друковані видання. За результатами досліджень, більшість ресурсів Інтернету так чи інакше пов'язані з комерційною діяльністю та бізнесом. А приєднатися до інтернету сьогодні не складно.

Отож, поряд з нашими друкованими рекламними каталогами ТМ “Бізнес Пропозиція” - Аграрний комплекс, Промислово-будівельний комплекс ми активно розвиваємо і розширюємо діапазон діяльності наших інтернет-ресурсів:

www.biznes-pro.ua - всеукраїнський рекламний каталог

agropro.biz - агропромисловий бізнес-портал

Завдяки наявності великої власної клієнтської бази, будь-яку Вашу продукцію побачать користувачі Інтернету в будь-якому куточку землі. Розмістивши рекламу в каталогах “Бізнес Пропозиція” та наших інтернет-порталах, ви отримуєте втричі більше можливостей для успішного розвитку вашого бізнесу, а саме:

Багатомільйонна Інтернет-аудиторія користувачів зможе побачити рекламу вашої продукції через хвилину, після опублікування її на наших сайтах та після виходу журналу в той же день!

Ви матиме можливість брати заочну участь у різноманітних виставках України, Польщі медійним партнером яких є наше рекламне агентство, що також дозволить Вам без додаткових витрат залучити більше нових споживачів і розширити географію Вашого бізнесу.

Читацька аудиторія каталогу «Бізнес-Пропозиція» становить понад 1 000 000 користувачів. Каталог розповсюджується безкоштовно через сайти партнерів, електронну розсилку (по власній базі), соцмережі, а також представлений у віртуальному вигляді.

За 17 років діяльності нашої фірми понад 700 000 організацій довірили нам проведення своїх рекламних кампаній.

Варіанти розміщення реклами в інтернет-каталогах ТМ "Бізнес-пропозиція":

  • Рекламна сторінка або стаття формату А-5 (130х175 мм)
  • 1/2 рекламної сторінки А-5 (130х80 мм)
  • Блок - 6 на сторінці (61х48мм)

Отримати кваліфіковану допомогу і відповіді на всі ваші запитання щодо розміщення реклами, а також замовити рекламу ви зможете, зателефонувавши нам: (096)791-79-41Viber, (093)8-000-198 або відправивши повідомлення на електронну адресу: bill@biznes-pro.ua, biznes-pro@i.ua

ТМ "Biznes-Pro"- Хвиля успіху в океані реклами!