Апекс, ПП

Апекс, ПП

Вироби з металу — у нас купувати безпечно ПП КБ АПЕКС спеціалізується на виготовленні найрізноманітніших виробів з металу і меблів…

Телефон: (063)798-02-34 - Ірина, (063)796-82-50 - Ігор Миколайович
Email: apex13@ukr.net
Веб сайт: apex.pp.ua
Адреса: 49081 м. Дніпро, ул. Воронцова, 73 к, оф. 114

Вироби з металу — у нас купувати безпечно

ПП КБ АПЕКС спеціалізується на виготовленні найрізноманітніших виробів з металу і меблів в стилі ЛОФТ, в тому числі, і гриля з двома ручками, ялинкових іграшок, фібри та сходів, а також гачків на стіну і столів з гранітною стільницею на замовлення за найвигіднішими розцінками й на взаємовигідних умовах співпраці.
Багаторічний досвід роботи дає можливість виробляти продукти будь-якої складності з різних металів. Для здійснення замовлення досить надати майстру фото, ескіз, креслення або зразок потрібної деталі.

Як ми працюємо

Після надходження заявки від клієнта, наші менеджери прораховують вартість виготовлення, фарбування та монтажу наданої моделі. Ціна повідомляється замовнику, і якщо вона його задовольняє, то ми укладаємо договір, в якому вказуються всі вимоги та терміни, а також вартість і обов'язки сторін. Після цього ми приступаємо до роботи. Надаємо покупцеві зразки й погоджуємо їх з ним, закуповуємо метал і виконуємо його обробку, складання, фарбування та установку.

Які види операцій використовуються нами в роботі:

  • різка та штампування металу;
  • зварювальні, токарні та фрезерні роботи;
  • художня ковка;
  • фарбування конструкцій;
  • монтаж і демонтаж.

 

За вашим бажанням ми виготовимо будь-які металеві речі різного розміру і конфігурації, а також всі види меблів та елементи інтер'єру та декору. Однією з основних сфер діяльності підприємства вважаються токарно-фрезерні роботи, які мають на увазі поєднання технологій токарної й фрезерної обробки в процесі виробництва різних запчастин. Виконуємо замовлення на якісному обладнанні, що дає можливість максимально точно виготовляти механізми за кресленнями й ескізами замовника. Маємо у своєму розпорядженні власне виробництво. Працюємо по всій Україні. Виконаємо доставлення в будь-яку частину країни.

Що ми пропонуємо:

  • відправити заявку;
  • уточнити всі деталі;
  • надати креслення або зразок;
  • узгодити вартість;
  • виготовити та доставити продукцію клієнту.

 

Наша команда — це фахівці вузького профілю, які завжди працюють на результат, і виготовлять будь-які деталі та механізми за індивідуальним замовленням якісно і в найкоротші терміни.

Ексклюзивні металеві вироби будь-якої складності
Наше підприємство працює на ринку комплексної обробки металу вже досить давно. В роботі використовує виключно нові технології і якісні матеріали. При потребі, розробить необхідні креслення.

Виробництво металоконструкцій — це наш профіль, тому ми здатні виконати будь-яке замовлення за прийнятну ціну і в максимально стислі терміни. При цьому гарантуємо індивідуальний підхід до кожного проєкту та відмінну якість продукції.