Кийпласт, ТОВ

Кийпласт, ТОВ

Фірма "КИЙПЛАСТ" - виробник пакування, Київ і фірмових пакетів з поліетилену високої/низької щільності з нанесенням флексодруку. Більше…

Телефон: +38 (050)311-75-91
Email: kiyplast_d@ukr.net
Веб сайт: kyiplast.com.ua
Адреса: 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 9

Фірма "КИЙПЛАСТ" - виробник пакування, Київ і фірмових пакетів з поліетилену високої/низької щільності з нанесенням флексодруку. Більше 10-ти років наша компанія розвивається на ринку України, використовуючи ефективні методи роботи, застосовує новітні технології та сучасне обладнання у сфері перероблення поліетилену. Наше підприємство засноване на ретельному підборі і навчанні висококваліфікованого персоналу, здатного швидко освоювати сучасні технології виробництва поліетиленових пакетів.

Фірма "КИЙПЛАСТ" пропонує:

Виробництво пакетів поліетиленових під замовлення:

- Пакети «майка» за ціною виробника
- Пакети «банан» з доставленням по Україні
- Фасувальні пакети купити в Києві
- Активовані пакети

Виробництво плівки поліетиленової :

- Рукави/напіврукави

Виробництво мішків поліетиленових :

- Мішки для сміття
- Мішки вкладки
- Мішки для шин/коліс.
- Пакети з гумкою (бахіли)


Пропонуємо професійне нанесення логотипу Вашої фірми, зображення на пакетах, мішках та іншому упакуванні (до 4 кольорів) методом флексографії.

Якщо у Вас немає можливості розробити макет проєкту, досвідчені дизайнери із задоволенням зможуть допомогти у розв'язанні цієї проблеми. Ми абсолютно безплатно підготуємо макет і надішлемо на затвердження.

Замовити пакети kyiplast.com.ua - означає отримати відмінний товар з чистої сировини (без додавання «вторинки») у найближчі терміни (10-14 календарних днів) і за відмінною ціною. Пакети з логотипом вашої фірми стануть чудовою рекламою! Нехай навіть неусвідомлено, але сотні людей будуть щодня знайомитися з Вашою компанією.

Менеджери фірми «Кийпласт» нададуть безкоштовні консультації Вам щодо необхідної продукції.

Упаковування від компанії «Кийпласт» має сертифікати, санітарний висновок і допущена до контакту з харчовими продуктами.

Пакувальна продукція високої якості – це наше кредо!

Телефонуйте (044) 36-957-59 і ми обов'язково домовимося.