РайАгроБуд, ТОВ

РайАгроБуд, ТОВ

Представляємо Первомайський завод «РайАгроБуд», що виготовляє каркасні та безкаркасні ангари, тротуарну плитку, бетонні вироби,…

Телефон: (098)032-99-61, (05161)5-49-74
Email: angar.rayagrobud@gmail.com
Веб сайт: rayagrobud.com.ua/ua
Адреса: 55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Одеська, 80

Представляємо Первомайський завод «РайАгроБуд», що виготовляє каркасні та безкаркасні ангари, тротуарну плитку, бетонні вироби, тощо.

Потужності виробництва знаходяться в Первомайському районі Кіровоградської області. Сучасне обладнання заводу дозволяє виготовляти до 10 ангарів одночасно, а команда професіоналів здатна зібрати безкаркасний ангар розмірами до 3000 кв.м. Такі території придатні до використання як логістичний склад, паркінг, зерносховище, корівник чи торгівельний центр. Багатофункційність споруди обумовлена підвищеними показниками вологопроникності та високої герметичності. Фахівці «РайАгроБуд» розроблять проєкт відповідно до потреб клієнта під ключ, від проєктної документації, виготовлення секцій на сучасному обладнанні, до установки на території замовника.

Використовуючи ангари нашого підприємства отримаєте наступні переваги: економію часу та коштів, зручність догляду за спорудою та довготривалу експлуатацію до 30 років. Строки зведення ангарів залежать від форми та типу, а також мети будівництва. Використання сучасних технологій та кваліфікованих кадрів значно пришвидшують час конструкції та економлять витратні матеріали. Виконання повного спектра послуг дає певні переваги та гарантує якість й функціональність конструкції.

Щорічно завод «РайАгроБуд» приймає участь в найбільших українських та міжнародних виставках таких, як Agroexpo, Agro Complex, Agro Весна. Ми успішно презентуємо свої каркасні та безкаркасні ангари, а також тротуарну плитку високої якості. Цілеспрямовано нарощуємо арсенал спеціальної техніки, головним завданням якої є виконання великих обсягів замовлень. Професійний підхід до виробництва сучасної модернової тротуарної плитки з оригінальним дизайном допомагає постійно нарощувати кількість клієнтів. А позитивні відгуки від користування оригінальним, створеним фахівцями «РайАгроБуд» екстер’єрами територій, підіймає авторитет та попит в галузі.

Виготовляємо тротуарну плитку з екологічних матеріалів високої якості, використовуючи перевірені джерела сировини. Відтак, наша плитка має приємний вигляд, ідеальну геометрію та відмінний гідрофобний захист від вологи. Однорідність структури забезпечує високу стійкість та тривалість експлуатації. Фахівці «РайАгроБуд» допоможуть знайти найкраще вирішення ваших завдань, подбають про швидку доставку на якісне встановлення на місці.