ТД Дніпроізол, ТОВ

ТД Дніпроізол, ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Дніпроізол» позиціює себе на ринку металургійної електротехніки з 2004 року як…

Телефон: +38(056)767-54-03 +38(067)731-55-57
Email: dneproizol@optima.com.ua
Веб сайт: sp-dneproizol.com
Cайт: sp-dniproizol.biznes-pro.ua
Адреса: 49052, м. Дніпро, вул. Десантників, 5

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Дніпроізол» позиціює себе на ринку металургійної електротехніки з 2004 року як торгову компанію з власним виробництвом. Виробляємо високоякісні АЦЕІД листи, дошки та плити, які знайшли широке застосування в вигляді високотемпературного електроізолятора. Здійснюємо доставлення обраного товару з Дніпра в усі регіони країни за ціною виробника, можливий самовивіз зі складу підприємства. Азбестоцементні дугостійкі електротехнічні вироби виробляються монолітно, повністю відповідають заявленим характеристикам і ГОСТу 4248-92.

Підприємство виготовляє:

  • Дошки АЦЕІД;
  • АЦЕІД листи;
  • Плити АЦЕІД.

 

АЦЕІД — дошки електротехнічні азбестоцементні дугостійкі, виробництва ТОВ «ТД Дніпроізол», використовуються як електроізолятор в металургії, будівництві, промисловості, та інших галузях. Завдяки своїй низькій електропровідності їх застосовують для захисту місць з високою напругою. Матеріал має високі показники стійкості до впливів випромінювань, високих температур і механічних пошкоджень. Також виділяється особливою зручністю в роботі, відмінно монтується навіть не фахівцями та ремонтується, часто знаходить застосування на будівельних об'єктах для облаштування перегородок, підвіконь, балконів, перекриттів. Додаткове покриття фарбою підвищує термін експлуатації. Стандарти готових листів в наявності розмірами в діапазоні 1200х800 мм до 1500х1000 мм, але для індивідуального замовника фахівці виготовлять листи необхідних габаритів.

Плити азбестоцементні придбати в Дніпрі доцільно при необхідності оснащення електропечей або індукційних, огорож і перекриттів. Доставлення, оформлення замовлення і додаткові консультації можна отримати у менеджерів компанії «ТД Дніпроізол» телефоном +380677315557 або на сайті dneproizol.dp.ua. Висока напруга, стійкість до гниття, пожежостійкість, висока міцність — показники особливо цінні при зведенні конструкцій.

Гладкі листи АЦЕІД високої щільності підприємство виробляє мірної довжини. Товщина листа складає 6 - 40 мм зі стандартним розміром 1200/1500х800/1000 мм, але пресовані волокнисто-цементні електротехнічні листи можливо виконати відповідно до розмірів замовника. Стандартного формату листи відмінно підійдуть для конструювання машин і електроапаратів, електрощитів та інших конструкцій де необхідно захистити середу від випромінювань різного характеру.

Конкурентна, але доступна ціна пропонованих азбестоцементних матеріалів можлива для індивідуального замовлення. Доставлення з Дніпра до потрібної точки забезпечать фахівці ТОВ «ТД Дніпроізол» в короткий термін і необхідними консультаціями. Якісні та міцні листи, дошки й плити АЦЕІД з високою шумоізоляцією, відповідними характеристиками надійно покажуть себе в роботі конструкцій з високою напругою.