Агро Успіх, ПП

Агро Успіх, ПП

ПП Фірма Агро Успіх тривалий час працює в галузі сільського господарства, реалізуючи мінеральні добрива гуртом та надаючи…

Телефон: +38 (067)472-27-84, (099)730-60-27
Email: uspeshnost2032@gmail.com
Веб сайт: agrouspih.com.ua
Адреса: м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 10, оф. 16

ПП Фірма Агро Успіх тривалий час працює в галузі сільського господарства, реалізуючи мінеральні добрива гуртом та надаючи консультативну допомогу. Успішно співпрацюємо з аграрними компаніями та не зупиняємось в пошуку нових замовників для тривалого співробітництва. Гарантуємо якісне постачання з Черкас мінеральних добрив простих та комплексних: діамофос, амофос, сульфат амонію, фосфат, суперамофос, нітроамофоску, карбамід, кальцієву та калієву селітру, аміачну воду та селітру, карбамідо-аміачну суміш, калій хлористий та багато інших.

Фахівці фірми дбають про добробут замовників, під час оформлення замовлення надають консультації з питань вибору добрив відповідно до мети та культури, перевезення, використання та зберігання добрив. Функціонує програма цінової лояльності, докладніше про неї на сайті http://agrouspih.com.ua/ або телефоном (067) 472-27-84, (099) 730-60-27. Домовитись про самовивіз чи доставлення з Черкас до місця призначення зручно з менеджерами компанії. Виконуємо перевезення в максимально короткі терміни автотранспортом 22 т. або ж/д, з навантаженням вагонів місткістю до 70 т. Новим та постійним клієнтам відправляємо зразки товару безплатно.

Пропонуємо звернути увагу на азотні добрива комплексного типу, як сульфат амонію із вмістом азоту 21% та сірки 24%; нітроамофоска з азотною, фосфорною та калійною частинами у 16%. Представлені зразки добре розчиняються у воді, максимально засвоюються рослинами й відмінно їх живлять. Сульфат амонію вирізняється слабкою гігроскопічністю, що впливає на відмінні показники при зберіганні. Здебільшого його застосовують для живлення овочів, зернових та цукрових буряків. Різні марки нітроамофоски зручні для індивідуального підбору культур. Її особливістю можна назвати підсилення стійкості рослин до ураження захворювання та заморозків.

Спеціалісти ПП Фірма Агро Успіх відмічають високу ефективність та економічність при використанні рідких мінеральних добрив: аміачної води та КАС-32. Обидва види можна застосовувати до всіх видів ґрунтів та різних кліматичних умов. Власне на процесі підготовки до внесення рідких добрив господарники можуть максимально скоротити витрати, бо воно уже в готове до використання. Аміачна вода вноситься в час культивації перед посівними роботами та в обробці ґрунту, використовують і при підживленні просапних рослин. Карбамідо-аміачна суміш вимагає точного розрахунку доз, рівномірного внесення на площах. Його особливістю є можливість використання суміщено з пестицидами.

Основною метою застосування мінеральних добрив в сільському господарстві є отримання речовин, яких бракує в даному ґрунті для подальшого збільшення врожаю і прибутку. Добрива в гранульованій формі зі збільшеним відсотком вмісту азоту дуже зручні у перевезенні та зберіганні. Його можна вносити в розчині та власній формі. Карбамід швидко засвоюється рослинами, більше дбає про їх листя та ефективно захищає від хвороб. Аміачна селітра – лідер ринку азотних добрив. Вона ефективно регулює вегетативну масу та покращує ріст культур. Гранульована текстура аміачної селітри стабільно утримує форму, протягом зберігання не руйнується.

Безплатні консультації, лояльне ставлення до замовників, висока якість мінеральних добрив та інші характеристики позитивно впливають на тривалу співпрацю клієнтів з ПП Фірма Агро Успіх. Запрошуємо приєднатись та скористатись нашими послугами.