Агромаркет+, ПП

Агромаркет+, ПП

Компанія «АгроМаркет +» - один з провідних в Україні постачальників сучасної сільськогосподарської техніки, витратних…

Телефон: (0456) 35-99-56, (067) 445-01-65, (067) 328-47-78
Email: 0674450165@ukr.net
Веб сайт: ppagromarket.com
Адреса: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68, оф. 5

Компанія «АгроМаркет +» - один з провідних в Україні постачальників сучасної сільськогосподарської техніки, витратних матеріалів, комплектуючих і насіння.

Мета. Забезпечення великих агрокомплексов і дрібних фермерських господарств України сільськогосподарської технікою світових брендів і запчастинами, консультативний та технічний супровід її безперебійної роботи.

Стратегія. Наша конкурентна перевага - практичний досвід. Підбір оригінальної або альтернативної деталі і монтаж сільськогосподарської техніки вимагають консультації висококласних професіоналів, тому ми сформували кілька спеціалізованих товарних груп: грунтообробна і посівна техніка, трактори, комбайни, насіння та ін. По кожному з напрямків ви отримаєте досвідченого консультанта - агронома, інженера.

Асортимент. Агропромислова діяльність не терпить простою, іноді кілька днів очікування запасний деталі до машини можуть поставити під загрозу урожай. Ми підібрали асортимент з розрахунком швидкої і точної реакції на всі запити наших партнерів та з метою організації для них безперервного процесу виробництва.

«АгроМаркет +» - з вами від посіву до збирання!