Альфа-Вет, ТОВ

Альфа-Вет, ТОВ

Компанія ТОВ «Альфа-Вет» - це зручний, сучасний зоомагазин товарів для собак та котів в інтернеті. Великий асортимент корму для…

Компанія ТОВ «Альфа-Вет» - це зручний, сучасний зоомагазин товарів для собак та котів в інтернеті. Великий асортимент корму для тварин ви знайдете на Вебсайті: https://pets.alfa-vet.com/ або за адресою м. Київ вул. Кільцева дорога 22В.

Користуючись послугами нашого магазину клієнти суттєво економлять час, який можна краще провести – приділити його спілкуванню з вихованцями. Наступний не менш важливий фактор, який впливає на вибір клієнтів – фінансова економія. Компанія ТОВ «Альфа-Вет» на правах офіційного дистриб’ютора реалізовує високоякісні корми преміумкласу. Завдяки такій співпраці цінова політика магазину є доступною для господарів тварин. Запропоновані на сайті сухі корми Емінент виготовляються в Чехії з якісної сировини. Ви знайдете корм, який ідеально підійде саме вашій тварині. Технології виробництва повністю відповідають міжнародним сертифікатам якості ISO та IFS.

Провідні ветеринари наполягають, що корми напряму впливають на здоров’я та життєдіяльність тварин. Ми гарантуємо високу якість продукції та ретельно слідкуємо за забезпеченням відповідних умов зберігання товарів. Ознайомитись з переліком продукції, отримати додаткові консультації та придбати визначені позиції можна зв’язавшись телефоном 0670774411 з менеджерами в Києві. Завітайте в наш магазин або замовте доставлення по Києву чи в будь-який регіон України. Крім високої якості, гарантуємо своєчасне та зручне доставлення.

На сторінках магазину ви знайдете великий вибір сухих кормів для собак і котів зі збалансованим раціоном. Наша компанія слідкує за тим, щоб продукт був доступний, тому можемо запропонувати корм преміумкласу за оптимальною ціною. Консультанти допоможуть зробити правильний вибір саме для вашого кота чи песика, маленького чи вже дорослого, вагітних, стерилізованих, кастрованих, тощо. Здоров’я вашого улюбленця залежить від раціонально підібраного харчування. Раціони додатково містять вітаміни, мінерали та амінокислоти та повністю задовольняють потреби собак та котів в поживних речовинах. Компанія слідкує за рекомендаціями провідних лікарів-ветеринарів України, щоб ваші вихованці завдяки нашій плідній співпраці завжди виглядали здоровими та бадьорими та тішили господарів.

Звертайтесь до ТОВ «Альфа-Вет» в зручний для вас час, консультанти нададуть відповіді на всі питання, а замовлення буде опрацьовано швидко й акуратно. Дбати про здоров’я та харчування вашого улюбленця наша основна мета.

Ми налаштовані на позитивний результат та запрошуємо до співпраці партнерів на взаємовигідних умовах!