АРІЄС-УКРАЇНА, ТОВ

АРІЄС-УКРАЇНА, ТОВ

ТОВ “АРІЄС-УКРАЇНА”, с. Ожидів, Львівська обл. - основним видом діяльності якого є виготовлення подрібнювальної техніки: рубальні…

Телефон: (03264) 4-69-84
Факс: +38(03264)4-69-86
Email: office@arjes.com.ua
Веб сайт: arjes.com.ua
Адреса: 80530, Львівська обл., Буський р-н, с. Ожидів, вул. Промислова, 1

ТОВ “АРІЄС-УКРАЇНА”, с. Ожидів, Львівська обл. - основним видом діяльності якого є виготовлення подрібнювальної техніки: рубальні машини, первинний та вторинний подрібнювачі, сортувальні лінії, циркулярні пили.

Для подрібнення відходів деревини в діаметрі до 150 мм і до 220мм пропонуємо вам подрібнювачі: електричного, тракторного, та дизельного приводу. Для спецзамовлення можемо виготовити рубальну машину марки RM-1200,

Пропонуємо також подрібнювачі великих потужностей які дають продуктивність від 25-80 т/год в залежності від завантажувального матеріалу, та без обмеження в габаритах матеріалу при подачі.

ТзОВ “АРІЄС-УКРАЇНА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки. Конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів. Продукція фірми сертифікована стандартами УКРСЕПРО.

ТзОВ “АРІЄС-УКРАЇНА” працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.

Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.