АТІ-РТІ, ТОВ

АТІ-РТІ, ТОВ

ТОВ «АТІ-РТІ» працює з гумотехнічними та азбестовими виробами, постачаючи з доставленням з Харкова. Великий перелік виробів на…

Телефон: +38(099)327-23-84, (096)627-99-37, (097)735-76-91, (057)731-53-20
Email: vw77@ukr.net
Адреса: м. Харків, провулок Слюсарний 1/11, к. 5

ТОВ «АТІ-РТІ» працює з гумотехнічними та азбестовими виробами, постачаючи з доставленням з Харкова. Великий перелік виробів на https://ati-rti.prom.ua/ua/ включає: вироби на азбестовій основі; гумотехнічні; безазбестова теплоізоляційна продукція; продукти з еластичних полімерів, поліуретану, ПВХ; геосинтетична продукція.

Скористатись консультацією про весь перелік матеріалів, що наявні стабільно на складі, купити вироби по гнучкім цінам, оформити доставлення та інші послуги допоможуть фахівці «АТІ-РТІ». Багато нашої продукції використовуються для подальшого процесу виготовлення спеціалізованої техніки, тканин тощо, наприклад як азбестові матеріали: пароніт, полотно та тканина азбестова, стрічки гальмівні та вальцьовані. Такі матеріали активно притягуються сировиною для теплоізоляційного термостійкого матеріалу тощо.

Орієнтуватись в модифікаціях гумотехнічних виробів, купити з доставленням по Україні зручною службою логістики для сільськогосподарських, машинобудівних, промислових, будівельних потреб. Характерні показники виробів: еластичність та відносна стійкість до деформації широко впроваджуються в специфічних галузях.

Завдяки стабільним показникам безазбестові вироби зручніші в роботі та відзначаються пролонговаваним експлуатаційним терміном. «АТІ-РТІ» задовольняє потреби замовників та реалізує шнури, набивання, листи доступні в переліку.

Доступними по ціновім та якісним показникам є продукти з поліуретану, ПВХ, полімерів, геосинтетичних матеріалів. Порадимо, підберемо та посприяємо в допомозі!