Базіс-КС, ПП

Базіс-КС, ПП

Кожна компанія досягає своїх цілей по-різному, хтось спеціалізується на одній сфері діяльності і стає визнаним лідером, інші вважають…

Телефон: (098)077-74-47, (099)544-46-13
Email: promsklo@ukr.net
Веб сайт: promsklo.com.ua
Адреса: 03028, м. Київ, пр-т. Науки, 45

Кожна компанія досягає своїх цілей по-різному, хтось спеціалізується на одній сфері діяльності і стає визнаним лідером, інші вважають за краще займатися одночасно кількома напрямками діяльності.

Компанія "Базис-КС" зробила ставку на розробку і виробництво сучасного обладнання для обробки скла й не помилилася.

Компанія "Базис-КС" сьогодні з упевненістю займає лідируючі позиції в розробці і виробництві верстатів для скла самого різного призначення.

Ми виробляємо напівавтоматичне і ручне обладнання для малого та середнього бізнесу, яке повною мірою відповідає своєму призначенню і характеризується як економічне і високорентабельне.

Колектив компанії, це згуртована команда професіоналів, які мають великий досвід і глибокі знання своєї справи. Для успішної роботи у нас є все необхідне, але головне що відрізняє нашу компанію - це відповідальність і любов до своєї справи. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, вирішуємо завдання комплексно і в термін.

Працюючи з 1998 року, ми сформували команду справжніх професіоналів, накопичили великий практичний досвід, який є запорукою подальших успіхів.

Наші фахівці є висококваліфікованими експертами в області обробки скла і завжди готові поділитися своїми знаннями. Ми знаємо все про обладнання для обробки скла, і для своїх клієнтів пропонуємо найефективніший.

Ми визнані лідери у сфері обладнання для обробки скла і щедро ділимося своїм досвідом і своїми знаннями. Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією за телефонами, вказаними на сайті або написати нам на електронну адресу.