Безмен, НВО

Безмен, НВО

НВО "Безмін" спеціалізується в області весоизмерительной техніки. По Вашій заявці ми можемо поставити Вам різні моделі вагів, що…

Телефон: (061) 212-95-02, (061) 212-95-01, (061) 270-53-44, (061) 220-10-34, (061) 220-10-43
Email: info@bezmen.com.ua
Веб сайт: www.bezmen.com.ua
Адреса: 69014 м. Запоріжжя, вул. Харчова, 6
НВО "Безмін" спеціалізується в області весоизмерительной техніки. По Вашій заявці ми можемо поставити Вам різні моделі вагів, що промислово випускаються на території України, в країнах СНД, ближнього і далекого зарубіжжя (якщо вони введені в Держреєстр України). Ми також готові спроектувати по Ваших технічних вимогах, виготовити електронні тензометрические ваги (платформені, автомобільні, вагонні або бункерні), виробити монтаж, атестацію в Держспоживстандарті і забезпечити установку програмного забезпечення на ПК для роботи у складі весоизмерительного комплексу.
НВО "Безмін" - це сучасне науково-виробниче і торгівельне підприємство, засноване в 1993 році колективом фахівців, що мають багатолітній досвід практичної роботи по проектуванню, виробництву, постачанню, ремонту і технічному обслуговуванню весоизмерительной техніки.
НВО "Безмін" розвивався, проводячи в життя засадничі управлінські принципи "Зважена якість" і "Ми допоможемо Вам зважити будь-який вантаж з потрібною точністю!" і став одним з провідних виробників і постачальників весоизмерительного устаткування в Україні. Ми постійно оновлюємо асортимент продукції, спираючись на власну конструкторсько-технологічну базу, сучасне зразково-вимірювальне і випробувальне устаткування. Ми дотримуємося політики просування продукції власного виробництва і комплектуючих найбільш авторитетних світових виробників, що забезпечують найсучасніший рівень. НВО "Безмін" постійно входить в десятку лідерів галузі по Національному бізнес-рейтингу.
НВО "Безмін" здійснює повний технологічний цикл - проектування, виробництво, постачання, монтаж і атестація в органах Держспоживстандарту, ремонт і сервісне обслуговування весоизмерительной техніки, реконструкція (модернізація) механічних вагів. Перевагами наших весоизмерительных комплексів є висока надійність, точність і стабільність роботи в складних промислових і кліматичних умовах, що досягається шляхом вживання високоякісних тензодатчиков і весопроцессоров фірм "НВМ", "Flintec" (Німеччина), CAS (Корея), ESIT (Туреччина). Маючи власну виробничу базу і колектив кваліфікованих конструкторів, технологів, підприємство забезпечує поєднання оптимальних цін і високої якості з індивідуальними запитами замовників.

НВО "Безмен" спеціалізується в сфері ваговимірювальної техніки. По Вашій заявці ми можемо поставити Вам різні моделі вагів, що промислово випускаються на території України, в країнах СНД, ближнього і далекого зарубіжжя (якщо вони введені в Держреєстр України). Ми також готові спроектувати по Ваших технічних вимогах, виготовити електронні тензометричні ваги (платформені, автомобільні, вагонні або бункерні), зробити монтаж, атестацію в Держспоживстандарті і забезпечити встановлення програмного забезпечення на ПК для роботи у складі ваговимірювального комплексу.
НВО "Безмен" - це сучасне науково-виробниче і торговельне підприємство, засноване в 1993 році колективом фахівців, що мають багатолітній досвід практичної роботи по проектуванню, виробництву, постачанню, ремонту і технічному обслуговуванню ваговимірювальної техніки.
НВО "Безмен" розвивався, проводячи в життя засадничі управлінські принципи "Зважена якість" і "Ми допоможемо Вам зважити будь-який вантаж з потрібною точністю!" і став одним з провідних виробників і постачальників ваговимірювального обладнання в Україні. Ми постійно оновлюємо асортимент продукції, спираючись на власну конструкторсько-технологічну базу, сучасне зразково-вимірювальне і випробувальне обладнання. Ми дотримуємося політики просування продукції власного виробництва і комплектуючих найбільш авторитетних світових виробників, що забезпечують найсучасніший рівень. НВО "Безмен" постійно входить в десятку лідерів галузі з Національного бізнес-рейтингу.
НВО "Безмен" здійснює повний технологічний цикл - проектування, виробництво, постачання, монтаж і атестацію в органах Держспоживстандарту, ремонт і сервісне обслуговування ваговимірювальної техніки, реконструкцію (модернізацію) механічних вагів. Перевагами наших ваговимірювальних комплексів є висока надійність, точність і стабільність роботи в складних промислових і кліматичних умовах, що досягається шляхом застосування високоякісних тензодатчиків і вагопроцесорів фірм "НВМ", "Flintec" (Німеччина), CAS (Корея), ESIT (Туреччина). Маючи власну виробничу базу і колектив кваліфікованих конструкторів, технологів, підприємство забезпечує поєднання оптимальних цін і високої якості з індивідуальними запитами замовників.