Дінстех, ПП

Дінстех, ПП

Займаючись продажем професійного обладнання, ми думаємо, в першу чергу, про комфорт наших клієнтів. У своєму розвитку ми робимо ставку…

Телефон: (044) 233-14-99, (044) 492-32-20, (063) 236-62-22
Email: info@dintex.com.ua
Веб сайт: dinstex.com.ua
Адреса: 04073, м. Київ, вул. Фрунзе, 160 Б

Займаючись продажем професійного обладнання, ми думаємо, в першу чергу, про комфорт наших клієнтів. У своєму розвитку ми робимо ставку на просування виключно оригінальної продукції провідних світових виробників і високоякісне обслуговування наших клієнтів.
      На даний момент ми пропонуємо Вам електроінструмент та витратні матеріали таких відомих виробників, як Bosch, Dremel, Skil, Metabo, Makita, DeWalt. Садова техніка - Solo, Husqvarna, Oleo-Mac, Honda, Gardena, AL-KO, STIGA, Efco, MTD, Kipor, Partner. Човнові мотори - Honda, Nissan. Генератори - Honda, Geko, Kipor, EuroPwe, Forte, SDMO, Elemax, Goleo. Ми пропонуємо тільки оригінальний товар! І гарантію від виробника! Наші ціни не фіксовані, до кожного клієнта індивідуальний підхід.
      Наша команда створена на базі фахівців, які довго працювали з професійним обладнанням. Тому наші консультанти зможуть допомогти Вам у виборі необхідного обладнання. Також у нас є можливість працювати за безготівковим розрахунком з організаціями, яким необхідні документи і ПДВ. Служба доставки доставить вибраний Вами товар у вказане місце на території України за максимально короткий час.