ДРОГОБИЦЬКИЙ ЗАВОД АВТОМОБІЛЬНИХ КРАНІВ, АТ / ДЗАК

ДРОГОБИЦЬКИЙ ЗАВОД АВТОМОБІЛЬНИХ КРАНІВ, АТ / ДЗАК

Публічне акціонерне товариство “Дрогобицький завод автомобільних кранів” спеціалізується на виготовленні вантажо­підйомної…

Контактна особа: Левицький Валерій Володимирович
Телефон: (03244) 5-53-15, (03244) 9-64-99, (067) 977-12-83
Веб сайт: www.dak.com.ua
Адреса: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 22

Публічне акціонерне товариство “Дрогобицький завод автомобільних кранів” спеціалізується на виготовленні вантажо­підйомної техніки вже майже півстоліття і є флагманом кранобудування в Україні.

Основною продукцією підприємства є модельний ряд автомобільних кранів вантажопідйомністю 18т, 25т, 28т, 32т, 35т, 40т відомих під торговою маркою “Силач”, на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ, FORD, Mercedes різних модифікацій. АТ “ДЗАК” також виготовляє баштові самомонтуючі крани КБА-201 “ФОРТІС”, крани-маніпулятори “Практик” КМ-9,8, гідроциліндри, запасні частини. Продукція підприємства сертифікована в Євросоюзі, Росії, Білорусі. Персонал налічує близько 1300 працівників, виробничі площі складають 54 тис. кв. метрів. Одинадцять виробничих цехів підприємства забезпечують повний технологічний цикл виробництва автокрана – від виготовлення деталей вузлів до складання, випробування і фарбування.

АТ “ДЗАК” реалізовує свою продукцію як на внутрішньому ринку, так і виступає суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності. Збільшення обсягу експорту і підвищення якості продукції – основні напрямки розвитку АТ “ДЗАК”.  Експортні поставки автокранів здійснюються через розгалужену дилерську мережу і торгові представництва, які крім України, є в Білорусі, Російській Федерації, Казахстані, Азербайджані, Латвії, Литві, Узбекистані, Туркменістані, Грузії, а також Чехії, Румунії, Польщі, Болгарії. Гарантійне і технічне обслуговування автокранів проводиться в сервісних центрах, акредитованих АТ “ДЗАК”.

Система управління якістю на підприємстві сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001-2008.

Підприємство бере активну участь в престижних спеціалізованих виставках в Україні і за кордоном, таких як «Будтех» м. Київ, «СТТ» м. Москва, «Autotech» Чехія, «Міжнародна технічна ярмарка» Болгарія, «MinTech» Казахстан, «СтройЕкспо» Білорусь та інших, демонструючи на них власні технічні розробки і нові моделі автокранів.

Завод має власний залізничний вузол, що сприяє відвантаженню автокранів безпосередньо з території заводу.

Соціальна інфраструктура підприємства включає в себе оздоровчу базу в мальовничому куточку Карпат, санаторій «Едельвейс» і сучасний плавальний басейн «Синєвір».