Фіторія, Медична допомога

Фіторія, Медична допомога

Медичний центр «Фіторія» охоплює весь комплекс необхідного медичного обслуговування на виїзді, для перевезення хворих в Україні…

Телефон: +38(068)901-03-03, (096)848-77-71, (067)674-81-23
Веб сайт: fitoria.com.ua

Медичний центр «Фіторія» охоплює весь комплекс необхідного медичного обслуговування на виїзді, для перевезення хворих в Україні та в інші країни, лікування вдома вузькими спеціалістами й нагляд новонароджених та хворих. Завдяки наявності сучасного та різноманітного медичного обладнання спеціалісти спроможні надати великий спектр медичних послуг в різноманітних ситуаціях, зустрінуть пацієнтів на вокзалі чи то в аеропорту, забезпечать безплатне обслуговування в ситуаціях ДТП.

Замовити послуги медичної допомоги «Фіторія» у Львові для діагностики УЗД на сучасному оснащенні на сайті https://fitoria.com.ua/ або телефонами (068) 90-103-03; (096) 84-877-71; (067) 67-481-23. Діагностика як додаткова інформація для уточнення діагнозу або для розширених досліджень різних органів й систем, наступних: серця й судин, черевної порожнини, системи сечовидільної та статевої, мозку головного малюків тощо. Забезпечимо висновки УЗД на зручних, пацієнту, носіях.

Замовити консультації та огляд вдома зі Львова: педіатром чи терапевтом, кардіологом, хірургом. Висококласні спеціалісти проконсультують чи нададуть необхідний певний догляд в підготовці до та після операцій, швидко поставлять чи уточнять діагноз, виконають спостереження та невідкладну допомогу.

Отримати медичні маніпуляції не виходячи з дому, особливо зручно якщо є проблема долання відстані чи в інших ситуаціях. Фахівці МЦ «Фіторія» навчать доглядати та годувати новонародженого чи важких пацієнтів, проведуть введення різними методами рідких та інших ліків, допоможуть в очищенні тракту й підготовці пацієнта до досліджень.

Медичний центр «Фіторія» надасть швидку необхідну допомогу для вашого здоров’я!