Голд Кераміка, ТОВ

Голд Кераміка, ТОВ

Продукція підприємства Голд Кераміка, ТОВ м. Івано-Франківськ є досить відомою на ринку будівельних матеріалів України…

Телефон: +38(068)308-15-04 , (095)308-15-04
Email: vvs-if08@ukr.net
Веб сайт: prokeram.com.ua
Адреса: м. Івано-Франківськ

Продукція підприємства Голд Кераміка, ТОВ м. Івано-Франківськ є досить відомою на ринку будівельних матеріалів України та зарубіжжя: ми входимо до складу провідних вітчизняних виробників будівельної кераміки.

Цегла Прокерам, яку ми пропонуємо, отримала широку популярність та визнання у покупців, і це можна віднести до самих яскравих сторінок існування компанії. Завод виробляє лицювальну, рядову та фасонну цеглу, а завдяки новим технологіям нам вдалося досягти неабияких успіхів у виробництві продукції, яка на даний момент має високий попит на будівельному ринку України та Росії.

Спеціалісти високого класу дуже ретельно підходять до вибору сировини, що гарантує екологічну безпеку продукту, і підтверджується сертифікатами якості. До того ж, ми не стоїмо на місці, а завжди рухаємося вперед і  робимо все можливе для задоволення постійно зростаючого попиту покупців. Тому якщо ви плануєте збудувати дім своєї мрії разом з нами, то не вагайтесь, а обирайте івано-франківську цеглу Prokeram.

До переваг цегли можна віднести її широкий вибір та високі показники на міцність та морозостійкість, екологічну чистоту матеріалу та різноманітність колірної палітри. Крім того, споруди, виконані з даних виробів, створюють максимально комфортні умови для проживання та зберігають тепло і прохолоду, залежно від пори року.

Різні види облицювальної кераміки дозволяють формувати колони та карнизи, пілястри та арки і володіють гарними звукоізоляційними властивостями, що забезпечує тишу та спокій в будинку.

Лицювальна цегла ПроКерам відома в декоративному оздобленні фасадів різноманітних будівель, таких як приватні будинки, пансіонати, котеджі та бази відпочинку і готелі, а також добре підходить для стовпів і парканів.

Підприємство контролює кожен виробничий процес, що відповідає європейським стандартам з використанням якісного сучасного устаткування. Продукція, яку ми пропонуємо, стійка до перепадів температур і атмосферних опадів, не піддається корозії та утворенню цвілі і грибка, а також є екологічно чистою та відрізняється тривалим терміном служби.

Окрім того, завод надає чудову можливість придбати товар за доступною ціною з своєчасною доставкою замовлення в будь-який населений пункт.