Ітгаз-Україна, ТОВ

Ітгаз-Україна, ТОВ

 Компанія О.М.Т. Officina Meccanica TARTARINI s.r.l.(Італія). Cтворена у 1941 році та спеціалізується на виробництві газового обладнання для…

Телефон: (044) 390-24-24, (044) 492-94-00, (067) 233-53-35
Факс: (044) 492-94-00
Email: info@itgaz.kiev.ua
Веб сайт: itgaz.kiev.ua
Адреса: 03022, м.Київ, вул.Васильківська, 34

 Компанія О.М.Т. Officina Meccanica TARTARINI s.r.l.(Італія).
 Cтворена у 1941 році та спеціалізується на виробництві газового обладнання для газотранспортних і газорозподільчих систем.
 Заводом виготовляється наступна продукція: регулятори тиску; запобіжно-запірні і запобіжно-скидні клапани; фільтри; теплообмінники; системи одоризації; системи дистанційного регулювання тиску і обмеження витрати; глушники шуму.
 Багатий досвід та професіоналізм, накопичений компанією більш ніж за півстолітню історію, дозволив їй зайняти лідируючі позиції на європейському та світовому ринку газорегулюючого обладнання. В кінці 2000 року компанія TARTARINI увійшла до мультинаціональної корпорації EMERSON Process Management і поряд з такими відомими компаніями, як FRANCEL (Франція), FISHER (США), представляє підрозділ корпорації EMERSON NATURAL GAS SOLUTIONS. Головний офіс компанії разом з виробничими площами і управлінням розташовані в м. Болонья (Італія).
 Обладнання TARTARINI може бути використано там, де регулятори українського виробництва не можуть забезпечити необхідні показники, а аналоги зарубіжних виробників поступаються за технічними характеристиками.
 Протягом більш ніж 65 років, компанія TARTARINI займає лідируючі позиції на європейському ринку у виробництві обладнання для контролю та регулювання параметрів газу.