Каркас Сервіс, ТОВ

Каркас Сервіс, ТОВ

ТОВ «Каркас Сервіс» створене у 2005 році  інтелектуальним колективом інженерів, які  на своєму творчому шляху  створили …

Телефон: (0382) 75-31-23, (067) 382-22-31
Email: nickos@svitonline.com
Адреса: 29008, м. Хмельницький, вул. Жванецька, 38

ТОВ «Каркас Сервіс» створене у 2005 році  інтелектуальним колективом інженерів, які  на своєму творчому шляху  створили  чимало одиниць нестандартного технологічного обладнання для виробництва. Враховуючи сучасні реалії та глибокі знання взаємодії механізмів у будь-якій техніці, причому незалежно від того створена ця техніка вітчизняними чи закордонними фахівцями, фахівці нашої фірми  допоможуть Вам якісно та ретельно підібрати запасні частини та витратні матеріали для виробничого обладнання та підйомних  - транспортних механізмів на виробництві.

Привідні та транспортерні паси від пласких до клинових, зубчастих, поліклинових та обладнаних  різноманітними пристосуваннями.  Ланцюги втулочно-роликові, транспортерні, сільськогосподарського призначення, оснащені різноманітними кронштейнами, в тому числі спеціального призначення на вимогу замовника. Стрічки транспортерні гумові, пластикові, металеві, тефлонові, сіткові, пластикові модульні, оснащені різними скребками та бортиками, виготовлені на замовлення конкретного замовника для всіх видів виробництв від фармацевтики та переробних харчових підприємств до ливарного,  друкарського та інших виробництв.  Шківи для всіх видів пасів, ланцюгові колеса та зірочки, шестерні, вали, корпуси та інші вироби з важких (сталь, чавун) та  легких (алюміній, титан) металів або пластиків. Барабани та ролики, привідні та натяжні  барабани  транспортерів та норій, інші елементи транспортуючих механізмів.

Додатковим напрямком діяльності нашої фірми є продаж та невідкладний сервіс обладнання екологічного напрямку, а саме пресів, прес-контейнерів та супутнього обладнання, виробленого на даний час в Європі,  для тюкування та транспортування відходів виробництва, вторинних матеріалів та твердих побутових відходів. При досягненні великих темпів розвитку екологічних проектів в Україні планується освоїти виробництво цієї продукції на наших виробничих площах. Для блискавичного сервісу маємо свій склад необхідних запчастин для цієї техніки та кваліфікований персонал, який готовий виїхати до Вас по першому виклику. Враховуючи якість цієї техніки, екземпляри якої працюють в Україні вже з 2002 року, термінові виклики практично відсутні.

Ось далеко не повний перелік запасних частин,  машин та механізмів вітчизняного та імпортного виробництва, який ми пропонуємо нашому споживачу. Поспілкувавшись з нашим фахівцем телефоном, будьте впевнені, що Вас зрозуміють та знайдуть для Вас саме те, що Вам потрібно для успішної та довговічної роботи Вашої техніки. Вам запропонують як найдорожчі та найякісніші вироби, які відповідають всім європейським  та світовим нормам чи стандартам, від найвідоміших європейських або  японських фірм, так і деталі власного виробництва доброї якості та за помірними цінами.

Крім того, за Вашим бажанням Вам безкоштовно прорахують параметри та порадять саме те, що буде найоптимальнішим рішенням для Вашого механізму або машини в Ваших ексклюзивних робочих умовах. Для цього потрібно буде лише заповнити відповідну надану Вам анкету, в якій треба відобразити специфічні умови виробництва. Відповідно до цієї анкети ми виконаємо безкоштовно необхідні креслення, узгодимо все з Вашими фахівцями, та надамо відповідні гарантії на працездатність запропонованих нами елементів.

Стиль праці з кожним клієнтом – індивідуальний. Ми задовольнимо потреби замовника як в одному найменуванні однієї одиниці продукції, так і замовлення великим оптом, або періодичними поставками в обумовленій кількості. Терміни поставок – від 3-4 робочих днів у разі необхідності термінових поставок. Від 10 днів у разі замовлення стандартних виробів або стрічок транспортерних (в тому числі обладнаних стандартними елементами). 3-5 тижнів у разі виготовлення нестандартних виробів на замовлення.

У переліку наших клієнтів - як величезні спільні підприємства з мільярдними оборотами, так і невеличкі деревообробні майстерні.  Незалежно від клієнта, ми ніколи не залишаємо його після поставки, а повністю відповідаємо за якість поставлених виробів аж до заміни неякісних товарів або повернення виплачених коштів у випадку, коли якість не відповідає, або виріб не відповідає вимогам саме Ваших  виробничих умов. Щоб уникати таких прикрих випадків, ми і використовуємо анкетну систему запитів, що дозволяє максимально наблизити  якість товару саме для Ваших виробничих умов.

Як правило,  ті клієнти, які починають з нами працювати, назавжди залишаються з нами.

Спробуйте й Ви. Вам сподобається якість наших товарів та сервіс.

Найщиріші побажання     Директор  М. Осацький