Конкорд-Люкс Сервіс, ТОВ

Конкорд-Люкс Сервіс, ТОВ

ТОВ «КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС» спеціалізується на постачанні виробів для кріплення відомих національних та іноземних марок.…

Телефон: +38(095)418-86-69, (096)242-22-26
Email: kls.promua@gmail.com
Веб сайт: kls-metiz.com.ua/ua
Адреса: 84201, Донецька обл, м. Дружківка, вул. Воровського, 126

ТОВ «КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС» спеціалізується на постачанні виробів для кріплення відомих національних та іноземних марок. Підприємство пропонує послуги з доставлення різноманітних кріпильних високоміцних виробів, що знайдуть застосування для різних галузей: залізничне, нержавіюче, будівельне та машинобудівельне — цвяхи, болти, гайки, шайби, заклепки, тощо.

Тривалі партнерські відносини допомагають доправляти до наших замовників різноманітні кріплення виробництва національних заводів та іноземних з: Чехії, Німеччини, Польщі, провідних виробників країн СНД. Ми швидко та якісно доставимо з Донецької області обрані кріплення, користуючись послугами комфортного для клієнта логістичного оператора. Фахівці компанії мають високу професійну кваліфікацію, виділяються коректністю та бажанням допомогти замовнику, тому із задоволенням нададуть додаткову інформацію телефонами +380954188669, +380962422226 або за посиланням https://kls-metiz.com.ua/.

Компанія пропонує до уваги гвинти вироблені з різних матеріалів – сталь, сталь з покриттям, латунь, нержавіюча сталь з капелюшком під шестигранну викрутку DIN 912 із великим переліком розмірів, високоміцні з дрібним кроком різьби по DIN 960, DIN 961. В каталозі знайдуться гвинти випадаючи від М 3 до М 16 оцинковані та нержавіючі, гвинти самонарізальні зі спеціальною різьбою. Метричні болти з каталогу ТОВ «КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС» виготовлені з нержавіючої сталі ГОСТів 7805 та 7798, з надміцної вуглецевої та легованої сталі, а також з кольорових металів та їх сплавів. В наявності гвинти сталеві з метричною різьбою, що широко використовуються у промисловому виробництві.

Пропонуємо великий асортимент кріплень з нержавіючої сталі, що використовують для з'єднань, сталеві фланці та великий вибір деталей трубопроводів. Галузь машинобудування застосовує в роботі шпонковий матеріал для спеціальних з’єднань в рухомих місцях механізмів. Доставимо з Донецької області у будь-яке місто країни різьбові вставки HELICOIL® plus обох варіантів - "free running" (зеленого кольору), "screwlock" (червоного кольору). Вони забезпечать очікуваний результат: міцність, зносостійкість та витримають високе термічне навантаження.

Якість продукції, що представлена в каталозі на сайті https://kls-metiz.com.ua/ ТОВ «КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС» максимально висока, так кріплення кранових рейок можна використовувати навіть у сейсмічно нестабільних районах, де фіксуються коливання до 9 балів. Рейки ГОСТу 24741-81 пристосовані до складних умов використання та температурних коливань.

Гнучкі умови знижок, обґрунтовані ціни, висока якість та точність продукції, розмаїття асортименту, зацікавленість в кожному замовнику та можливість виконання замовлень за індивідуальними кресленнями вигідно вирізняють ТОВ «КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС» на ринку. Надаємо гарантії швидкого й стабільного доставлення замовленої продукції та цікаві умови співпраці.