Мелітопольська агропромислова компанія, ТД, ТОВ/МАПК, ТОВ

Мелітопольська агропромислова компанія, ТД, ТОВ/МАПК, ТОВ

ТОВ «Мелітопольська агропромислова компанія» більше десятиліття активно розвивається в галузі сільськогосподарській,…

Телефон: +38 (067)618-41-85, (097)284-61-49
Email: fakel.mapk@gmail.com
Веб сайт: mapk.com.ua
Адреса: 72310, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Гетьмана Сагайдачного,57/8

ТОВ «Мелітопольська агропромислова компанія» більше десятиліття активно розвивається в галузі сільськогосподарській, забезпечуючи потреби аграрної промисловості.

Торговий дім виготовляє: жниварки для прибирання соняшника та ріпаку, причіпні та навісні жатки, приводи планетарні Шумахер, для ріпаку дільники активні дільники, ріпакові столи та інакше оснащення.

Техніка надійна, високої продуктивності, мелітопольського виробництва забезпечує максимальний ефект при збиранні врожаю. Ефективність виробництва та великий асортимент техніки й складників створені завдяки використанню якісної сировини, впровадженню технологічних новинок в процес, залучення нанотехнологій.

ТОВ «МАПК» створила широку дилерську мережу та тісно співпрацює не тільки з українськими партнерами, а і закордонними, як Казахстан, Росія. Мелітопольська техніка пропагує інноваційний підхід збору соняшникового та ріпакового насіння, соєвого використовуючи унікальні пристосування за прийнятною ціною, більш докладно на https://mapk.com.ua/ чи телефоном.

Продукція виробництва забезпечується гарантією до декількох років та обслуговуванням вже після терміну гарантії. Техніка та запасні частини в наявності: жниварки ЖВН6М навісні, ЖВП 4,9 причіпні, широкозахватні та з планетарним приводом; столи рапсові з гідравлічними та електроприводами; жниварки та пристосування для збирання соняшників для всіх типів комбайнів; жниварки збирачі кукурудзи та зерна; платформи-підбирачі та косарки тощо. Спеціалісти бригад сервісного обслуговування оперативно виконують роботи за місцем вимоги. Тривала співпраця з відомими заводами-виробниками допомагає утримувати великий перелік запчастин в постійному обігу на складі.