Метал Холдінг Трейд , ТОВ

Метал Холдінг Трейд , ТОВ

ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» є одним з найбільших металоторгових підприємств, продукція і сервіс якого добре відомі і мають попит у…

Телефон: (044) 461-54-72, (044) 591-55-91, (044) 461-54-76, (044) 525-55-82, (044) 525-36-69
Факс: (044) 525-15-12
Email: holding@metal.kiev.ua
Веб сайт: metal-holding.kiev.ua
Адреса: 03039, м. Київ, проїзд Саперно-Слобідський, 30

ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» є одним з найбільших металоторгових підприємств, продукція і сервіс якого добре відомі і мають попит у споживачів. Компанія займає стійкі позиції на ринку, рік за роком просуваючись вгору в списку найбільших металотрейдерів.

ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» займається оптовою та роздрібною торгівлею чорним і нержавіючим металопрокатом: арматура, балка, катанка, квадрат, круги різних марок сталі, смуга, кутник, різний дріт, сталь листова (гарячекатана, холоднокатана, ПВЛ, рифлена, оцинкована), труби металеві (водогазопровідні, зварні, гарячекатані і холоднодеформовані), труби різноманітних  профілів, швелер, шестигранники різних марок сталей.

ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД»  здійснює свою діяльність керуючись стандартами якісного обслуговування покупця:

1.    Висока швидкість обслуговування
Ми піклуємося про наших клієнтів - а значить ми цінуємо їх час!
Завдяки наявності сучасного програмного забезпечення, а також чіткій взаємодії підрозділів компанії, покупець безпосередньо на складі може дуже швидко провести оплату, оформити необхідні документи і завантажити металопрокат в автомобіль. В середньому процес покупки складає 30 хвилин, що вигідно відрізняє роботу ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД»  від інших металобаз.

2.    Графік роботи - п'ять днів на тиждень
Ми поважаємо Ваш час - а значить працюємо разом з Вами!
ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД»  забезпечує можливість постачань металу в слушний для замовника час.

3.    Порізка
Ми цінуємо наших клієнтів - а значить уважні до деталей! ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД»  надає послуги з порізки металу. Порізка металу здійснюється в потрібний розмір під індивідуальні умови замовника.

4.    Упаковка і маркування
Ми піклуємося про наших клієнтів!
Співробітники ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД»  забезпечують повну підготовку вантажу до відправки. Після навантаження метал упаковують під замовлення в пакувальний матеріал і закріплюють. Довгомірний вантаж маркується сигнальною стрічкою.

5.    Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Для нас важливий кожен клієнт! У мережі металобаз «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» Ви можете придбати метал на найвигідніших для Вас умовах. У компанії розроблена спеціальна система знижок, що враховує об’єми закупівель кожного клієнта, його індивідуальні потреби, специфіку і рід діяльності.

6.    Якість продукції
Робота з нами - гарантія якості!
Один з головних критеріїв роботи ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» - гарантована якість продукції. Вся продукція сертифікована спеціальним сертифікатом якості від виробника. Сертифікат надається менеджером на кожну відвантажену партію товару.

7.    Широкий асортимент товару і наявність на складі
Головне завдання компанії - забезпечення своїх клієнтів повним асортиментом необхідного металу. Прямі контракти з найкращими вітчизняними виробниками відкривають можливість створення широкого асортименту металопрокату і постійної його наявності на складі. У мережі металобаз «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» покупцям пропонується більше 1000 сорторозмірів металу і понад 12000 тонн - постійної наявності металу на складах. Працюючи з нами Ви забезпечите стабільність і надійність Вашого бізнесу!

8.    Доставка
Стандарт якісного обслуговування покупця - доставка товару.
«МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» має можливість перевозити як металопрокат завдовжки до 6 метрів і вагою до 3 тонн, так і довгомірний прокат до 12 метрів завдовжки і вагою до 23 тонн. Точний хронометраж постачань дозволяє уникати накладок і привозити товар точно в термін за вказаною адресою.

9.    Ми раді кожному покупцеві
Ми завжди відкриті для плідної і довгострокової співпраці! Будучи постійним клієнтом сервісного металоцентру «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД», Ви забезпечите стабільність і надійність Вашого бізнесу. Ми гарантуємо якість, стабільність, оперативність!