МЕТЕКС-Інвест, ТОВ

МЕТЕКС-Інвест, ТОВ

ТОВ «Метекс-Інвест» - на ринку металопрокату вже протягом 5 років.  Основні види діяльності підприємства - це комплексне…

Телефон: (061) 220-91-01, (061) 220-91-02, (061) 220-91-03,
Веб сайт: www.metex.com.ua
Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 45
ТОВ «Метекс-Інвест» - на ринку металопрокату вже протягом 5 років.
 Основні види діяльності підприємства - це комплексне постачання інструментальних     (Х12МФ, 5ХНМ, ХВГ, У8-10, 5ХВ2СФ і ін.), швидкорізальних (Р6М5, Р18, Р6М5К5, Р9М4К8 і ін.) і інших спеціальних марок стали.
 Ми пропонуємо послуги з різання металу, виготовлення заготовок, ножів і інших виробів по кресленнях і розмірах замовника.
 Особливою гордістю нашої компанії є великий асортимент якісних сталей (у тому числі і особливих сортів), що дозволяє нам здійснювати постачання промислових підприємств.
 Ми здійснюємо постачання будь-яких об'ємів: від декількох метрів до вагонних норм.
 Здійснюємо різання металопрокату на стрічково-відрізному верстаті, як власній продукції, так і надаємо послуги з різання стороннім організаціям.
 Робота з кожним клієнтом здійснюється індивідуально. Доставка продукції здійснюється власним транспортом і транспортом сторонніх організацій по Україні.
 Нашим партнерам ми пропонуємо: професійні раді з підбору і можливості заміни марок стали, гнучку систему знижок і відстрочень платежу високу швидкість обслуговування і максимальний сервіс. Для постійних клієнтів створені спеціальні умови.
 За час свого існування компанія «Метекс-Інвест» зарекомендувала себе як надійного і кваліфікованого партнера.
Приєднуйтеся до нас, і Ви зможете в цьому переконатися! 

ТОВ «Метекс-Інвест» - на ринку металопрокату вже протягом 5 років.

Основні види діяльності підприємства - це комплексне постачання інструментальних     (Х12МФ, 5ХНМ, ХВГ, У8-10, 5ХВ2СФ і ін.), швидкорізальних (Р6М5, Р18, Р6М5К5, Р9М4К8 тощо) та інших спеціальних марок стали. 

Ми пропонуємо послуги з різання металу, виготовлення заготовок, ножів та інших виробів по кресленнях і розмірах замовника. Особливою гордістю нашої компанії є великий асортимент якісних сталей (у тому числі й особливих сортів), що дозволяє нам здійснювати постачання промислових підприємств. 

Ми здійснюємо постачання будь-яких об'ємів: від декількох метрів до вагонних норм. Здійснюємо різання металопрокату на стрічково-відрізному верстаті, як власної продукції, так і надаємо послуги з різання стороннім організаціям. Робота з кожним клієнтом здійснюється індивідуально.

Доставка продукції здійснюється власним транспортом і транспортом сторонніх організацій по Україні. 

Нашим партнерам ми пропонуємо: професійні поради з підбору та можливості заміни марок сталі, гнучку систему знижок і відтермінувань платежу, високу швидкість обслуговування і максимальний сервіс.

Для постійних клієнтів створені спеціальні умови. За час свого існування компанія «Метекс-Інвест» зарекомендувала себе як надійного і кваліфікованого партнера.

Приєднуйтеся до нас, і Ви зможете в цьому переконатись!