Nine pieces of gold Golden happiness-розплідник Golden Retriever

Nine pieces of gold Golden happiness-розплідник Golden Retriever

Nine pieces of gold Golden happiness - кращий в Україні розплідник Golden Retriever Головний принцип розплідника голден ретривер- це здоров'я вихованців,…

Телефон: +38(063)151-16-71
Email: tmdp.angel@gmail.com

Nine pieces of gold Golden happiness - кращий в Україні розплідник Golden Retriever

Головний принцип розплідника голден ретривер- це здоров'я вихованців, максимально комфортне утримання і любов до собак. Голдени вільно гуляють по території садиби й живуть в тісному і постійному спілкуванні з людьми. Також тварини систематично і планово проходять обстеження у ветеринара та отримують необхідну вакцинацію і профілактичну обробку від паразитів.

Golden Retriever - Це ідеальний домашній улюбленець.

Розплідник Nine pieces of gold Golden happiness - це нечисленність виводків, відповідність цуценят найвищим вимогам стану здоров'я і зовнішнього вигляду, відмінний темперамент для шоу, спорту та дресувань. Це відсутність позапланових в'язок, наявність електронного чіпа і метрики у кожної тварини. Це використання кращої крові породи золотистий ретривер, всесвітні виставки й Дог Шоу та чемпіонати.

Собаки розведення гідно виставляються в Україні та за кордоном, поєднуючи в собі породний вигляд, яскраву індивідуальність і чудовий характер справжнього голден ретривера.

Переваги розплідника:

  • активна робота з дресуванням;
  • формування команди та участь в змаганнях;
  • проходження семінарів і випробувань;
  • прийняття участі в різних заходах;
  • відкритість у спілкуванні та досвід вирощування, виховання та утримання собак.

 

Nine pieces of gold Golden happiness — це прагнення до отримання сучасних породних собак з відмінним темпераментом і міцною нервовою системою, завоювання титулів кращих боксерів і застосування досвіду та знань кращих закордонних колег і друзів.

Розплідник голден ретриверів — це хороша база родоводів і продаж досвідченим собаківникам. Це розведення красивих, гармонійних і здорових собак з вираженим характером. Це безперервний процес і досконала робота, адже кожне покоління стає кращим. Хороші цуценята — це показник якості результатів племінної роботи розплідника, і гордість вихованцями. Це спадкоємність, породність і зв'язок поколінь, а також високий клас і хороший потенціал виробника.

Nine pieces of gold Golden happiness - це продаж високопородних цуценят, які не схильні до алергічних реакцій і інших захворювань. Батьки малюків харчуються виключно натуральною їжею. Всі цуценята мають клеймо і повний пакет документів. Пропонуються позитивним та енергійним людям, заможним і таким, що цінують чистокровність тварини. Можлива доставка і повне документальне супроводження, а також надання інформації про догляд та утримання цуценят, виховання та інші особливості.

Від чого залежить вартість цуценят: від родоводу, забарвлення, віку і статі тварини, наявності медичних документів і паспорта.