OrgDobra-органічні добрива

OrgDobra-органічні добрива

Компанія «OrgDobra» спрямувала свою енергію на вироблення добрив, що сприяють екологічному відновленню родючості ґрунту та якісному…

Телефон: +38(097)661-44-30
Email: orgdobra1@gmail.com
Веб сайт: orgdobra.com.ua

Компанія «OrgDobra» спрямувала свою енергію на вироблення добрив, що сприяють екологічному відновленню родючості ґрунту та якісному живленню рослин. Активно співпрацюючи як з невеликими  фермерськими господарствами, так і  тепличними господарствами, також середніми й великими сільськогосподарськими підприємствами, надаємо ефективні методи та рішення для росту та живлення рослин.

Замовити добрива-стимулятори росту для садових, ягідних, зернових, технічних, овочевих культур зручно через сайт https://orgdobra.site-smm.ml/, де Вас проконсультують і нададуть вичерпну інформацію по їх застосуванню.

Використовуючи добрива від «OrgDobra» господарства прогнозовано отримують підвищення родючості ґрунту шляхом ефективного відновлення корисної мікрофлори. Важливим аспектом є 100 % екологічність продукту.

Купити добриво «OrgDobra» за ціною виробника для результативного зростання врожаю, шляхом підвищуючи їх стресостійкість до несприятливих кліматичних умов. Добрива містять достатній набір вітамінів, необхідних рослинам, та мікроелементів для живлення й одночасного зменшення витрат на використання мінеральних добрив. Користуючись з використання нашої продукції спостерігається зріст врожайності та якісних показників на понад 30%.

«OrgDobra» реалізує Україною добрива універсальні, які підходять для ґрунтів будь-якого типу внаслідок збалансованого вмісту NPK, що регулює кислотність. Добрива зберігають землю, допомагаючи збагаченням ґрунту повітрям та відновлюючи нормальний вміст води. Післядія внесення екологічних добрив стабільно спостерігається ще протягом трьох років.

Збільшимо врожай разом з «OrgDobra»!