Пакотрейд Плюс, ТОВ

Пакотрейд Плюс, ТОВ

Компанія «Пакотрейд Плюс» з 2005 року активно працює в торговельній сфері. Постійний моніторинг ринкової ситуації формує…

Телефон: +38(048)717-44-14, 780-07-71, (067)788-32-68
Email: kot-v-meshke@ukr.net
Веб сайт: kotvmeshke.com.ua
Адреса: 65013, м. Одеса вул. Миколаївська дорога, 128 кабінет 208

Компанія «Пакотрейд Плюс» з 2005 року активно працює в торговельній сфері. Постійний моніторинг ринкової ситуації формує пропозиції для створення передумов довгострокової співпраці з клієнтами. Гуртом пропонуємо пакувальні вироби для сільськогосподарських, соціальних і промислових потреб: мішки ткані поліпропіленові та паперові, біг-беги, сітки-рукави та овочеві, оснащення для зашивання мішків та нитки, захисні тенти, поліпропіленові канати та шпагати, пакувальний скотч.

Гуртовими обсягами пропонуємо купити поліпропіленові ткані мішки за ціною виробника. Вони створені для зручного пакування, переміщення й зберігання круп, борошна, цукру, інших сипучих харчових виробів, будівельних дрібних матеріалів, хімічних речовин та навіть одягу. Разом з тим «Пакотрейд Плюс» доставить з Одеси паперові мішки в декількох типів: відкритого та оснащеного клапаном. Додамо, що машинки мішкозашивні, завжди наявні на складі та готові до відправлення разом з нитками для прошивання паперу, поліпропілену, джуту, шкіри та брезенту.

Доставимо замовлення з індивідуальним підходом до ціноутворення на овочеві сітки-мішки та сітки-рукави. Сітки спрощують пакування та зберігання продуктів, забезпечують стабільну вентиляцію овочів й фруктів при транспортуванні, докладніше про можливості мішків та сіток на https://kotvmeshke.in.ua/. Забезпечимо різноколірні мішки для креативного розподілу товарів. Якщо потреби замовників збільшуються – реалізуємо біг-беги. В ці м’які контейнери точно поміститься будь-який обсяг товарів.

Купити канати та шпагат в категорії товарів для комфортного пакування, що об’єднує вироби з поліпропілену для ефективного застосування як для ручного, так і машинного способів пакування, підв’язування.

Компанія «Пакотрейд Плюс» створює робочі передумови для тісної та тривалої співпраці, адже наш товар завжди потрібний в господарстві не залежно від його обсягу.