Павлюк, ФОП

Павлюк, ФОП

Для вдосконалення співпраці і можливого поліпшення якості роботи з пропонованою нами продукцією, просимо надати всі питання,…

Телефон: (050) 956-28-68, (095) 767-99-93
Email: sentaukraine@mail.ru
Веб сайт: www.senta.com.ua
Адреса: 99003, АР Крим, м. Севастополь, вул. Шевченка, 41, кв. 55

Для вдосконалення співпраці і можливого поліпшення якості роботи з пропонованою нами продукцією, просимо надати всі питання, що турбують Вас, з приводу якості товару, рекламної продукції та логістики в електронному вигляді.

Листи надсилати на нашу пошту sentaukraine@mail.ru з позначкою в темі листа "Коректнив"
 
 Sentapol

 
Фабрика Sentapol (Сентапол) була заснована в Стамбулі в 1983 році спочатку як виробник алкідних смол для фарбувальної промисловості. Незабаром після цього, показавши швидке зростання, фабрика стала основним виробником алкідних смол в Туреччині. Після зведення в 1992 році виробничого комплексу в Гебзі, продуктивна потужність фабрики різко зросла. Крім цього було розпочато випуск всіх видів фарб і лаків.
Зараз фабрика Sentapol (Сентапол) є не тільки провідним виробником / експортером лакофарбових матеріалів в Туреччині з щорічним обсягом виробництва 20 000 тонн, а й однією з найбільших лакофарбових фабрик Європи. Виробничий процес здійснюється на території більш ніж 23 000 replica hublot м2, а Фабрики та цехи цієї компанії оснащуються найсучаснішим обладнанням.
Головним завданням компанії Sentapol (Сентапол) є випуск високоякісної продукції, що повністю задовольняє вимоги споживачів. З цією метою технологічні вишукування фабрики постійно тривають, а асортимент представлений широковідомої продукцієй торгової марки Senta (Сента): Hammer (Хаммер), Miofe (Міофа), Lasure (Лазур), Sentalux (Сенталюкс), Woodstain (Вудстейн), Velux (Велюкс ). В даний час фабрика експортує свою продукцію в 33 країни світу, включаючи Балканський півострів, країни Північної Африки, країни Близького Сходу, Північну Америку, Ізраїль, Росію.