Север-Сталь ПГ, ТОВ

Север-Сталь ПГ, ТОВ

Промислова Група "Север-Сталь" - компанія, що активно розвивається, яка успішно працює на ринку металоконструкції в м. Житомир та по…

Телефон: (067) 230-29-79
Email: info@sever-stal.com.ua
Веб сайт: sever-stal.com.ua
Адреса: 10001, м. Житомир, вул. Східна, 80/4

Промислова Група "Север-Сталь" - компанія, що активно розвивається, яка успішно працює на ринку металоконструкції в м. Житомир та по Україні з 2007 року.

   Ми один з лідерів на ринку і маємо високу репутацію. Конкуренти вважають нас успішними, компетентними і відповідальними професіоналами. Відданість твердим принципам - основа нашого успіху на ринку.

   Ми працюємо на результат, на якість і для клієнта. Ми віримо, що основою нашого успіху є бажання приносити постійну користь своїм клієнтам, співробітникам і Україні в цілому. Тому з кожним роком ми створюємо більш високі стандарти якості, пропонуючи високопрофесійні і надійні послуги.

   Ми маємо своє обличчя і нам важливо його зберегти.

Професіоналізм: ми гарантуємо клієнтам компетентність нашого персоналу, розвиваємо і підтримуємо прагнення наших співробітників.

Якість: ми працюємо на 100%-й результат; гарантія якості наших послуг - стиль нашої роботи.

Надійність: в основі нашого бізнесу і нормами нашої поведінки є.

Порядність: у компанії заборонені незаконні та неетичні методи, які можуть привести до її  дискредитації.

Чесність: необхідно бути чесним перед собою, членами команди, партнерами і клієнтами не тільки в момент успіху, але й в складних ситуаціях.

Відповідальність: приймаючи рішення в будь-якій ситуації, важливо пам'ятати про можливі наслідки для себе, колег, клієнтів і компанії в цілому.