Сівер, ТОВ НВК

Сівер, ТОВ НВК

Створення науково-виробничої корпорації "Сівер" в 2007 році, це бажання селекціонерів та спеціалістів впровадити в життя нові сорти та…

Телефон: (0432) 65-97-10
Email: siver-vinnica@ukr.net
Веб сайт: siver-v.com.ua
Адреса: м. Вінниця, вул. Лебединського 34, офіс 410

Створення науково-виробничої корпорації "Сівер" в 2007 році, це бажання селекціонерів та спеціалістів впровадити в життя нові сорти та гібриди, найсучасніші досягнення науки в галузі насінництва і технологій вирощування, які доступні не тільки великим виробничим компаніям, а й пересичному фермеру, який обробляє землю своїми руками для того, щоб заробити собі на життя.

І знаходячись в постійній співпраці з регіональним представництвом інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва та Івано-Франківським Інститутом АПВ, корпорація "Сівер" займається впровадженням нових сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку.

Всебічно з нами співпрацюють господарства Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької та інших областей України.

Економічно вигідні умови сприяли налагодженню дружніх та партнерських відносин з господарствами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Враховуючи побажання сільгоспвиробників, вимоги щодо якості насіння, асортименту та гібридного складу, ми пропонуємо продукцію рослинництва вітчизняної селекції, яка задовольняє потребу найвибагливішого господаря, і маємо надію що вона варта Вашої уваги.

Разом з Вами ми зможемо довести усьому світу, що Україна - це європейська країна зі світовими звичаями, інтелектом, красивими працьовитими і добрими людьми, яка має найбільше багатство на світі – це – Землю і прекрасну адаптовану Вітчизняну конкурентоздатну селекцію всіх польових культур.