Спецбуд, ТОВ

Спецбуд, ТОВ

Ми займаємося: виробництвом мобільних модульних будівель і споруджень різного призначення: будівельні побутівки, виконроби, пости…

Телефон: (044) 285-25-22, (097) 853-29-35
Email: s_bud@ukr.net
Веб сайт: spetsbud.com.ua
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменева, 4а
Ми займаємося: виробництвом мобільних модульних будівель і споруджень різного призначення: будівельні побутівки, виконроби, пости охорони, магазини і торгівельні павільйони, офіси, мобільні дачі, санітарні блоки, гуртожитки в 1-2 поверхи.
Габарити основних блок-модулів відповідають по габаритах 10, 20, 30 і 40 футовим контейнерам. За бажанням покупця виготовляються блок-модулі нестандартних розмірів. З окремих модулів можна збирати будівлі (модульні будівлі), зістиковуючи їх в подовжньому і поперечному напрямі без обмеження, і в один - три поверхи. Так само виконуємо будівництво каркасних будівель на місці (ангари, склади, магазини, дачі і ін.)
Досвід роботи співробітників нашої компанії і сучасні методи комп'ютерного проектування дозволяють виконувати замовлення будь-якій складності. А так само ми виконуємо інші будівельні роботи (Ліцензія серія АВ  358601 від 12 жовтня 2007 року по 12 жовтня 2012).
Нашими замовниками є: такі відомі фірми як ЗАТ "Метробуд", Державна погранична служба України, СП "Основа-Солсиф", АТ холдингова компанія "Київміськбуд", "WELLCOM", "KNAUF", "GOLDEN TELECOM", ВАТ "Інпромбанк", ЗАТ "Українські Системи" Сателітарниє, офіційний представник "ЗІЛа" - "МДМ-СТРУКТУРА" (Україна), а також представництво ООН в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство освіти України, Міністерство Внутрішніх справ, СБ України, Київський Університет будівництва і архітектури,, Гуманітарний Університет ім. Т.Г. Шевченко, Київський Національний Міжнародний Університет Цивільної Авіації, Київський пивзавод  1 та інші.
ТОВ "Спецбуд" має в своєму розпорядженні будівельні бригади, члени яких мають багатолітній досвід роботи в області будівництва, ремонту і реконструкції будівель і споруд. Має склади і виробничу базу в м. Києві на вул. Промисловою 4.

   Корпорації "Укрмонтажспецбуд" на українському будівельному ринку десять років. За цей період часу  замовники оцінили якість і швидкість виконання нами робіт по будівництву - виготовленню, монтажу блок-модулів.
     Ми займаємося: виробництвом мобільних модульних будівель і споруджень різного призначення: будівельні побутовки, виконроби, пости охорони, магазини і торговельні павільйони, офіси, мобільні дачі, санітарні блоки, гуртожитки в 1-2 поверхи.
     Габарити основних блок-модулів відповідають по габаритах 10, 20, 30 і 40 футовим контейнерам. За бажанням покупця виготовляються блок-модулі нестандартних розмірів. З окремих модулів можна збирати будівлі (модульні будівлі), зістиковуючи їх в подовжньому і поперечному напрямі без обмеження, і в один-три поверхи.   Також виконуємо будівництво каркасних будівель на місці (ангари, склади, магазини, дачі і ін.)
     Досвід роботи співробітників нашої компанії і сучасні методи комп'ютерного проектування дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності. А також ми виконуємо інші будівельні роботи (Ліцензія серія АВ № 358601 від 12 жовтня 2007 року по 12 жовтня 2012).
     Нашими замовниками є: такі відомі фірми як ЗАТ "Метробуд", Державна погранична служба України, СП "Основа-Солсиф", АТ холдингова компанія "Київміськбуд", "WELLCOM", "KNAUF", "GOLDEN TELECOM", ВАТ "Інпромбанк", ЗАТ "Українські Сателітарні Системи", офіційний представник "ЗІЛа" - "МДМ-СТРУКТУРА" (Україна), а також представництво ООН в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство освіти України, Міністерство Внутрішніх справ, СБ України, Київський Університет будівництва і архітектури, Гуманітарний Університет ім. Т.Г. Шевченко, Київський Національний Міжнародний Університет Цивільної Авіації, Київський пивзавод-1 та інші.

     ТОВ "Спецбуд" має в своєму розпорядженні будівельні бригади, члени яких мають багатолітній досвід роботи в галузі будівництва, ремонту і реконструкції будівель і споруд. Має склади і виробничу базу в м. Києві на вул. Промисловій, 4.