Спецтехмонтаж-метал, ТОВ

Спецтехмонтаж-метал, ТОВ

ТОВ «Спецтехмонтаж-метал» працює на ринку будівельних матеріалів з березня 2001 року. Основний вид діяльності - торгівля товарами…

Телефон: (062) 385-48-16, (062) 385-48-15, (050) 611-20-81, (062) 349-02-20, (062) 385-45-45
Email: sbut@stm.dn.ua
Веб сайт: www.stm.dn.ua
Адреса: 83049, м. Донецьк, вул. Воїнська, 16, оф 12

ТОВ «Спецтехмонтаж-метал» працює на ринку будівельних матеріалів з березня 2001 року. Основний вид діяльності - торгівля товарами виробничо-технічного призначення: металопрокат, електроди, суміші будівельні і ремонтні, крівлі, теплоізоляційні та інші будівельні матеріали.

Асортимент продукції величезний і представлений товарами як вітчизняного, так і зарубіжного виробника. Вся продукція сертифікована. ТОВ «Спецтехмонтаж-метал» - офіційний дилер провідних виробників будівельних матеріалів, надійність яких перевірена роками.

Підприємство розташоване в Куйбишевському районі м. Донецька і має зручні під'їзні шляхи. Головний офіс і склад знаходяться на відстані 50 метрів. Для зручності клієнтів північно-східного регіону Донецької області відкрита друга база в м. Макіївка.


ТОВ «Спецтехмонтаж-метал» має договори з перевізниками, а також здійснює передпродажну підготовку металопрокату.

На нашому підприємстві працюють професіонали, які пройшли конкурсний відбір. Отримати консультації можна за телефоном (у нас широка телефонна мережа), і безпосередньо завітавши до офісу. Менеджери розкажуть про призначення товару, його наявність, про ціни, про можливість резервування і замовлення під клієнта, а також допоможуть зробити розрахунок необхідної кількості товару. Для постійних клієнтів існують переваги, зокрема персональна система знижок. Часто проводяться акційні продажі.

Запрошуємо до співпраці всіх: від дрібних споживачів до крупних оптовиків!

Гарантуємо заощаджений час, гроші і позитивні емоції!