СУМИФІТОФАРМАЦІЯ, ТОВ

СУМИФІТОФАРМАЦІЯ, ТОВ

Компанія ТОВ «Сумифітофармація» - підприємство, яке займається вирощуванням, збором, переробкою, виробництвом і постачаннями…

Телефон: (0542) 78-63-79, (0542) 78-62-84, (0542) 78-62-84
Email: zakupka@fitofarm.com
Веб сайт: www.fitofarm.com
Адреса: 40034, м. Суми, вул. Заливна, 11, к. 63

Компанія ТОВ «Сумифітофармація» - підприємство, яке займається вирощуванням, збором, переробкою, виробництвом і постачаннями лікарської рослинної сировини, спецій і натуральних інгредієнтів для чаю.

Ми знаходимося у м. Суми, Україна. Тут розміщені головний офіс і виробнича база підприємства. Наша компанія є одним з лідируючих представників ринку лікарської рослинної сировини, спецій і натуральних інгредієнтів для чаю на території колишнього Радянського Союзу і Європи по асортиментній групі і об'єму нашої продукції, що переробляється. Маючи широку мережу заготівників і фермерів в Україні, основне наше завдання ми зосередили на вирощуванні і зборі дикорослої лікарської рослинної сировини і спецій. При вирощуванні лікарської рослинної сировини ми керуємося практикою по вирощуванню трав, яку застосовували ще з часів існування Радянського Союзу, а також практикою, яку застосовують за кордоном (Good anufacturing Practice). При зборі лікарських трав ми керуємося рекомендаціями, запозиченими з технічної документації і Державної Фармакопеї, випуск XI, а також рекомендаціями Wild Crafting Practice, запозиченими за кордоном.

Більше половини асортименту нашої продукції (близько 70 %) ми отримуємо в Україні. Решту частину асортименту ми імпортуємо з інших країн: СНД, Балканського півострова, країн Африки, Азії і Південної Америки. Маючи велику мережу клієнтів в світі, ми можемо пропонувати і поставляти велику кількість трав і спецій. У нас на підприємстві існує своя система контролю якості, використання якої дозволяє нам завжди контролювати якість продукції, що поступає, на відповідність всім стандартам і вимогам, якими ми керуємося, а також контролювати якість продукції в процесі виробництва, і відправки продукції нашим споживачам. Наша продукція продається як на ринках України і Росії, де ми займаємо лідируюче положення, так і на ринках Європи, Америки, Японії і Азії. Нашими клієнтами є найбільші виробники продуктів харчової промисловості, чаю, фармацевтичної промисловості і косметичної індустрії. В цілому компанія працює більш ніж з 400 найменуваннями лікарської сировини і спецій.

Товарообіг компанії складає близько 5 тисяч тонн лікарської сировини, спецій і інгредієнтів для чаю щорік. Маючи в своєму складі великий, кваліфікований і дружний колектив, ми працюємо з метою задоволення потреб наших клієнтів і завжди готові вчитися, зростати і розвиватися, не зупиняючись на досягнутому.