ТПК Укрпромторг, ТОВ

ТПК Укрпромторг, ТОВ

ТОВ «ТПК УКРПРОМТОРГ» основним завданням вважає забезпечення ринку приладдям для безпечного вантажоперевезення. Підприємство…

Телефон: Одеса +38(067)321-00-77, Київ +38(067)548-87-78
Email: odessa@u-p-t.com.ua
Веб сайт: u-p-t.com.ua
Адреса: м. Одеса, вул. Церковна, 19

ТОВ «ТПК УКРПРОМТОРГ» основним завданням вважає забезпечення ринку приладдям для безпечного вантажоперевезення. Підприємство має виробничі цехи та склади в Одесі для зберігання великого переліку строп, такелажу, ременів фіксації, пристроїв для буксирування, а також складників та аксесуарів.

Продукція фірми використовується в багатьох сферах від побутової до різних галузей промислової, будівельної, сільськогосподарської, паливної та інших. Компанія виготовляє текстильні стропи всіх модифікацій СТК, 1СТ – 4СТ, СТП та ефективно користується можливістю регулювати ціну залежно від попиту ринку. ТОВ «ТПК УКРПРОМТОРГ» активно співпрацює з іноземними компаніями, імпортуючи текстильну стрічку для строп, канати нержавіючі, талі й такелаж, комплектування та троси в оболонці ПВХ. Тривалі партнерські відносини забезпечують постійне надходження якісної продукції для задоволення потреб замовників. Маркетологи та менеджери компанії наполегливо працюють для забезпечення наявності товару на одеських складах і створення можливості швидкого доставлення зручним оператором в регіон замовника.

Великі вантажі переміщують закріплюючи сталевими стропами, стягувальними ременями, сталевими канатами в оболонці ПВХ. В автомобільній галузі завжди стануть у пригоді буксирувальні ремені та ремені для автовозів. Фахівці ТОВ «ТПК УКРПРОМТОРГ» виконують індивідуальні замовлення за завданням: пошук обумовленої продукції, замовлення та доставлення в країну, оформлення документації та інших процесів на пункті перетину кордону, доставлення замовнику у визначений пункт. До продукції на вимогу можуть входити станки та оснащення, талі електричні, кран-балки та інше.

Процес підйому великих вантажів обов’язково забезпечується якісними такелажними складниками: звареними гаками для роботи з натяжними ременями, затискачі для тросів DIN 741 з канатами, такелажними скобами, тощо. Перелік такелажного обладнання підприємства здатний забезпечити роботу з підвісним та прив’язним такелажами. Стягування вантажу й контроль слабини забезпечать талрепи монтажні DIN 1480 та замок Храпова для натяжних ременів зі швидким доставленням з Одеси. Ми подбаємо про надійну фіксацію вашого вантажу всіх можливих розмірів.

Компанія розробила систему знижок, яка діє відповідно до обсягів замовлення. На всі питання кваліфіковано допоможуть відповісти менеджери ТОВ «ТПК УКРПРОМТОРГ». Також надаємо послуги доставлення всієї вантажопіднімальної продукції та компонентів, канатів та ланцюгових стропів, іншого, транспортом компанії до всіх регіонів країни коштом замовника. Вся продукція підприємства сертифікована згідно з міжнародними стандартами та гарантіями відповідності характеристикам витривалості та довговічності. Достатньо тривалий час експлуатації виробів досягається шляхом використання якісної сировини, доступної ремонтопридатності та правильним підбором обладнання для виконання запланованих робіт.