Схема змотування основних видів плівки в рулон

Схема змотування основних видів плівки в рулон

Фірма


 Додано: 2022-02-04

Джерело ГОСТ 10354-82 (технічні умови)


Виробництво рукавної поліетиленової плівки


1. Плівка випускається змотаною в рулони у вигляді рукава, напіврукава (рукав, розрізаний по всій довжині з одного боку), полотна (рукав, розрізаний по всій довжині з двох сторін з обрізанням або без обрізання кромок), рукав з фальцюванням (зі скаладками), рукав, складеный удвічі та інших види.


2. Випуск плівки всіх марок завтовшки 0,300мм і більш при ширині плівки зверху 1500мм. Максимальна ширина всіх марок-6000мм.


3. Граничне відхилення по ширині плівки в рулоні для полотна, отриманого обрізанням кромок ± 1%, для рукава, напіврукава і полотна, отриманого без обрізання кромок ±2%, для рукава з фальцюванням і рукава, складеного удвічі ±4%. Мінімальна довжина відрізання плівки в рулоні -50м. Кількість відрізань плівки в рулоні для вищого сорту не більше двох.


4. Умовне позначення плівки складається з назви матеріалу «плівка поліетиленова», марки плівки, виду добавки ( п - пігмент або фарбник, с- стабілізатор, т- ковзаюча добавка, а- антистатична добавка, ф- модифікуюча добавка), виду плівки (рукав, напіврукав, полотно та інші), товщина і ширина в міліметрах, сорту і позначення справжнього стандарту.


Технічні вимоги


Плівка повинна має бути виготовлена відповідно до вимог ГОСТ 10354-82 за технологічним регламентом, затвердженим в установленому порядку. Плівка не повинна мати тріщин, запресованих складок, розривів і отворів.


Терміни і визначення


Тріщина - Дефект, що характеризується локальним розділенням плівки (смуга)


Запресована складка- Дефект у вигляді складки, що не розплавляється при додаванні зусилля


Розрив- Дефект, що характеризується розділенням плівки на частини (викликаний сумішшю з різнорідних видів сировини або недостатньою текучістю сировини)


Отвір - Дефект, що є крізною порожниною в плівці


Зсув плівки по торцю рулону допускається в межах допуску по ширині.