АГРОНАУКОВЕЦЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ

АГРОНАУКОВЕЦЬ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Приймаємо замовлення на НАНО добрива : К1, К2 та К6. К1- активатор зростання кореневої. Норма: 0,5 л.га /ячмінь,горох/ та 0,7л.га /пшениця,…

Телефон: (050)492-26-88, (067)605-60-36
Email: agronauk@ukr.net
Веб сайт: agrodobruvo.com.ua
Адреса: 73003, м. Херсон, а/с 82

Приймаємо замовлення на НАНО добрива : К1, К2 та К6. К1- активатор зростання кореневої. Норма: 0,5 л.га /ячмінь,горох/ та 0,7л.га /пшениця, ріпак,гірчиця/. Якщо вчасно внести то вже через 20 днів маса коренів оприсканих рослин буде в двічі більша в порівнянні з контролем.К6 - прискорювач проростання насінн. К2 - ретардант: потовщує стебла, зменшує винос рослинами вологи.Консультації та замовлення по тел. 050 492 26 88 та 067 605 60 36. З повагою, НВО Агронауковець.
Докази:
Своєчасне живлення рослин стимулятором росту коренів К1 по листу це:

1.Подвійна коренева система:

2. 100%ний захист від бездощів'я:

3. Високоякісне зерно:4. Значне зменшення витрат на живлення та захист рослин

Евгеній Медвєдєв, Старобільск, десять років використовує стимулятор коренів К1 та ретардант К2, в тому числі на пшениці сорту Августа сім років. Перша репродукція дала врожай 42 ц.га, третій клас, а сьома 52 ц.га та другий клас. Селітру та КАС не вносив- тільки К1, К2 та карбамід розчинений. Якщо Ви вносите селітру, то щоб врятувати врожай від бездощів'я, слід при поновлені вегетації оприскати рослини К1. Послухайте його:

Дія прискорювача проростання насіння К6, в нормі 1 літр на тону / витрати від 5 до 15 гр

А витрати до 10гр.гаТакий результат від дії К6 та К1 це реально на кожній яровій культурі.Чим би не було оброблене насіння, оприскайте поверху К6 та отрмаєте раніше сходи, а в фазі 4х листків оприскайте сходи К1. Це виграний час, 5 -9 діб, та додаткова енергія на розвиток, що й так покращить стан ярового поля.

Такий же результат у Старобільських фермерів, про що інформувала місцева преса, ознайомтесь:

К2 вносться при хімпрополкі в нормі 0.5- 07л.га, або в фазі бутонізації:

Брошура раб (переглянути)

НВО"Агронауковець" було створено в 1988 році для іспитів регуляторів росту рослин, що напрацьовувались провідними інститутами Академії наук. Ним відкрито явище "синергізму", коли водорозчинна органіка та мікро-елементи посилюють дію стимуляторів. Це явилося базою для виробництва добрив класу Мочевин-К. Добрива Мочевин-К, за допомогою яких отримані рекордні врожаї ячменю, ріпаку, гірчиці, пшениці, картоплі, цукрового буряку, зареєстровані в 2002 р. див. "Перелік агрохімікатів дозволених до використання в Україні", Київ, 2003 р. стор. 80. Повторно в 2005 р. це добриво зареєстровано до 2011 р. посвідчення Мінекології А01037 від 13.06.2005 р. По прибавках врожаю зроблені висновки що при позакореневому підживленні (по листу) добрива (особливо володіючі системністю) використовуються набагато ефективніше ніж через корені, так як встановлено, що рослини в рівній мірі можуть поглинати елементи живлення як через кореневу систему так і листям. При цьому поглинаюча сила листа дуже значна. В цьому випадку найкращим чином зарекомендували себе добрива класу "Мочевин-К". Використання цих добрив, володіючих системністю, в бакових сумішах позволяє приготувати відмінний для живлення рослин розчин, отримати фунгіцидну їх дію завдяки збалансованому по кількості та якості мікроелементів хелатних зв'язків. Таким чином добриво Мочевин-К має слідуючі переваги:

- ніяких додаткових витрат на підживлення, так як протруєння насіння та позакореневе підживлення проводиться в бакових сумішах одночасно з хімобробкою;

- повністю розчиняється (розбавляється) у воді без додаткових витрат праці та сумісне з всіма засобами захисту рослин.

- ніяких витрат часу та легка доступність при приготуванні бакових сумішей;

- не має баластних та шкідливих елементів (Cl,F та інш);

- не шкідливе для довкілля та грунтових вод, так як не вимивається та не фільтрується в грунті опадами та зрошенням;

- рентабельність від впровадження складає від 980(ячмінь) до 10000(картопля, томати) відсотків;

- винесені в плоди кореневою системою азотні сполуки перетворює в вуглеводи, крохмали та білки.

Супердобрива класу Мочевин-К

Вражаюча ефективність, підтверджена нетоксичність: новітній клас супердобрив МК1, МК2 та МК6 для вирощування екологічно чистої продукції (норми підживлення 0.5-1 літр на гектар обприскуванням рослин 0.2-1% водним розчином), а дія заснована на активізації фотосинтезу (зворотне гербіциду) та системності, в т.ч.:

Мочевин-К1 обприскування каротоплі, ріпаку, ячменю, гороху, томатів та ін. 0.2-1% водним розчином (0.5-1 л/га в фазі 5-7 листочків) підсилює ріст коренів, які охоплюють більший обсяг грунту, за рахунок чого утворюються додаткові пагони та біомаса. На відміну від стимуляторів, викликаючих подовження рослин явище - тропізму, МК потовщує стебла, сприяє активізації процесу фотосинтезу, квітко та плодоутворенню, прискоренню дозрівання та проявляє фунгіцидно-реппелентні властивості. Ціна 239 грн/літр.

Мочевин-К2 - в бакових сумішах з гербіцидами прискорює та значно покращує їх дію. Знімає стресову дію гербіцидів на ячмінь та пшеницю. За рахунок потовщення шийки колоса підсушуючи зерно в колосі зберігає від вимивання клейковину, застерігає від запалу та зменшує ІДК на 10-20 одиниць. Фунгіцидні та антиферамонні якості препарату значно зменшують наявність хвороб та шкідників на рослинах. Рекомендована норма на ячмінь 0.5 л/га, на пшеницю 1л/га. Інші культури: в нормі 0.5 л/га працює як стимулятор, 1 л/га як ретардант, а в нормі 3 л/га як дисикант. Ціна 239 грн./літр.

Мочевин-К6 має у складі Мочевин-К1 та кріопротектор, а це сприяє тому, що навіть безнадійно спляче, проінкрустоване із розрахунку 30 мл. на кілограм, насіння "вистрілює" на 4-5 день після висіву. Невілює стреси в рості від похолодання та посухи. Ціна 239 грн./літр.

МК1, МК2, МК6 сумісні з гербіцидами. В бакових сумішах значно прискорюють та покращують їх дію. Добрива не токсичні для риб, бджіл, водоростей, за якісними показниками значно перевищують існуючі аналоги, а по відношенню ціна/ефект не мають собі рівних (звіти інституту цукрових буряків, ІЗПР, інституту гідробіології та університету ім. Шевченко.