Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького

До уваги абітурієнтів та їх батьків!Спеціальності «Харчові технології» та «Біотехнології та біоінженерія» є в переліку…

Телефон: +38(032)-239-26-49, (067)173-94-86 деканат
Email: fhtb@ukr.net
Веб сайт: lvet.edu.ua
Адреса: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50

До уваги абітурієнтів та їх батьків!
Спеціальності «Харчові технології» та «Біотехнології та біоінженерія» є в переліку «Топ-10 найбільш затребуваних професій у світі».

Для майбутніх фахівців це:
- престижна робота у всьому світі;
- велика кількість робочих місць;
- кар’єрний ріст.

Сертифікати ЗНО з предметів для зарахування:

181 «Харчові технології»

  • Українська мова
  • Математика
  • Історія України або біологія, або іноземна мова, або географія, або фізика, або хімія

 

162 «Біотехнології та біоінженерія»

  • Українська мова
  • Біологія
  • Історія України або математика, або іноземна мова, або географія, або фізика, або хімія

 

У зв’язку з дефіцитом таких спеціалістів на ринку праці, попит на них перевищує пропозицію, у великих компаніях рівень зарплати випускників-технологів вищий за середній, а професійний ріст – позитивно динамічний. Тому, безперечно, варто звернути увагу на факультет харчових технологій та біотехнології у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Освітня програма «Харчові технології»

Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх і малих підприємств, які виробляють понад 35% від загального обсягу промислової продукції. Харчова промисловість має складну структуру. До її складу входить більше 20 галузей, що виробляють як готову продукцію, так і напівфабрикати. Провідними галузями харчової промисловості України є молочна, м’ясна, цукрова, олійно-жирова, плодо-овочеконсервна, кондитерська, виноробна. Україна має дуже сприятливий природний, людський, геополітичний і ресурсний потенціал для розвитку харчової промисловості. Цей потенціал сьогодні успішно використовується – створюються нові великі і маленькі крафтові підприємства, розширяються і переобладнуються існуючі. Україні має усі шанси зайняти провідне місце на світовому продовольчому ринку.

Велика частина реалізованої продукції харчової галузі — це молочні і м'ясні продукти, хліб і хлібобулочні вироби, жири, цукор і кондитерські вироби, різноманітні напої та багато інших продуктів. Коли ми заходимо у наші продуктові магазини, то очі розбігаються від усього різноманіття. Асортимент продукції налічує тисячі найменувань. Кожен продукт своїм зовнішнім виглядом промовляє до нас з пропозицією скуштувати.
Є продукти, без яких неможливо уявити щоденний раціон людей різного віку – це молочні продукти, хліб, м’ясо і м’ясні вироби. Це – поживні, біологічно цінні продукти, які забезпечують наше здоров’я. Є продукти для задоволення – наприклад, кондитерські вироби. Сьогодні їх теж виготовляють згідно з сучасними вимогами і трендів у харчовій промисловості, тобто вони повинні бути безпечними і сприяти оздоровленню організму. Усі ці продукти виготовляють фахівці у галузі харчової промисловості – інженери-технологи.

Професія технолога вважається найблагороднішою. Він створює нові продукти, надаючи їм не тільки якнайкращого смаку, аромату чи зовнішнього вигляду, але й високих поживних і оздоровчих властивостей. Він виготовляє всі ці смачні й корисні продукти, забезпечуючи їм безпечність. Він проєктує нові підприємства, підбирає обладнання і організовує виробництво.

Хіба це не захопливо?!

Освітня програма «Біотехнології та біоінженерія»

Біотехнологія – це вже не фантастика, це нагальна потреба усіх галузей промисловості, медицини, сільського господарства! Може, саме у нас, саме зараз, Ви станете на порозі винайдення нових джерел енергії чи, втрутившись у геном, сконструюєте перспективні мікроорганізми-продуценти. Здобуваючи фах біотехнолога, Ви можете опанувати найсучасніші молекулярно-генетичні методи дослідження для одержання необхідних людині цільових продуктів.

Майбутні фахівці-біотехнологи вважаються цінними працівниками на підприємствах харчової, переробної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної галузей промисловості та сільського господарства. Вони можуть працювати керівниками підприємств, завідувачами лабораторій, головними інженерами, технологами, викладачами ВНЗ тощо.

Біотехнологія – це цікаво, сучасно, перспективно!
Факультет харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького у Львові чекає на вас.

Facebook FakultetHTB

Instagram @fakultethtb