ТЕНЗО ЕВМ ЛТД, НВФ, ТОВ

ТЕНЗО ЕВМ ЛТД, НВФ, ТОВ

Висока стійкість перед перешкодами і збільшена в 3-10 разів точність і температурна стабільність вимірювання приладу тензометрического…

Телефон: (048) 704-19-51, (050) 596-43-80
Email: tenzoevm@gmail.com
Веб сайт: tenzo-evm.com.ua

Висока стійкість перед перешкодами і збільшена в 3-10 разів точність і температурна стабільність вимірювання приладу тензометрического «Тензод-200 », в порівнянні з іншими тензометричними приладами, забезпечується застосуванням в приладі виносних блоків аналого-частотного перетворення (БАЧП) і багатоканального блоку контролера і індикації (БКІ). БАЧП встановлюється на відстані 1-5 метрів від тензорезисторних датчиків (ТД), що дозволяє виключити
вихід ТД з ладу через блискавок, а також виключити вплив довжини кабелю ТД на результати вимірювання ваг. Вимоги до Двожильний Неекранований проводу («Телефонному»), що з'єднує БАЧП і БКІ, мінімальні. З'єднання в цьому проводі виконуються звичайної скручуванням, а довжина цього проводу може бути будь-який - від декількох метрів до 1000 і більше метрів. Крім того, цей провід може бути прокладений поруч з силовими мережевими кабелями. Виняток впливу перешкод від силових кабелів на вихідний частотний сигнал БАЧП забезпечується його формою типу «меандр» і тим, що харчування БАЧП і ТД здійснюється від БКІ методом
«Струмового петлі» за тим же Двожильний Неекранований проводу.
Завдяки цьому методу передачі виключається вихід з ладу ТД, БАЧП і БКІ через коротких замикань в проводах.
Підприємство виконує індивідуальну підгонку параметрів датчиків ваги в автомобільних і залізниць вагах, шляхом зміни довжини кабелю ТД, що дозволяє після виходу з ладу і заміни ТД продовжувати зважувати на терезах з тією ж точністю і економити на виклик вагоповірочні автомобіля або вагоповірочні вагона.
Підприємство виготовляє прилади-дозатори «Тензод-200» для чотирьохкомпонентної дозування і обліку відвантажених матеріалів в комп'ютері.
На базі цих приладів здійснюється комплексна реконструкція підприємств, виготовляють бетон, комбікорми, металопродукцію.

Науково -виробнича фірма "Тензо - ЕВМ ЛТД " займається розробкою та виготовленням ваговимірювальних систем ДИСТАНЦІЙНОГО ВИМІРЮВАННЯ ВАГИ АБО СИЛИ , що працюють у важких промислових умовах на базі мікропроцесорних приладів і ЕОМ. Розробки фірми захищені більше 20 патентами і авторськими свідоцтвами.
Історія фірми починається з організації в 1980 році сектору № 4 Галузевий тензометричної лабораторії при Одеському політехнічному інституті.

Понад 800 приладів експлуатуються в «гарячих» цехах підприємств: «Маріупольський ММК імені Ілліча», «Металстіл» («Криворіжсталь)», «Запоріжсталь», «Алчевський МК», «Дніпровський МК», КБ «Південне», Мотор-СІЧ, а також на бетонних заводах та інших підприємствах оборонної, будівельної, хімічної та харчової промисловості
України.

  Основний напрямок : розробка ваговимірювальних і силовимірювальних тензометричних приладів з виносним блоком аналого - частотного перетворення ( БАЧП ) , що використовують як каналу зв'язку з одночасною передачею енергії для живлення тензодатчиків і виносного БАЧП звичайного неекранованого двопровідного " телефонного" кабелю , металевого троса або тролеї великої протяжності в умовах інтенсивного дії індустріальних перешкод .
  Першою роботою були кранові ваги на дротовому стані Західно - Сибірського металургійного комбінату , в яких два тензодатчика і частотний перетворювач були вбудовані в гакові підвіски крана , на яких висіла " вилка" для транспортування бунтів дроту. Частотний сигнал з виходу перетворювача по металевому двохміліметрової тросика передавався на обертову платформу крана ( в якості другого проводу використовувався корпус крана) , де розташовувалися : тросіковиборочное пристрій , блоки живлення і передавальна радіостанція типу " Ластівка" . Аналогічна приймальня радіостанція була встановлена поряд з вторинним цифровим приладом на "землі " в межах прямої видимості. Точність вимірювання маси переміщуються бунтів дроту не перевищувала 0,2 %.
  Цікавою розробкою було вмонтовувані тензодатчиків і аналого - частотного перетворювача у візок , що приводиться в рух трифазним асинхронним двигуном , на Челябінському металургійному заводі. Особливість розробки була в тому , що частотний сигнал передавався з силового кабелю двигуна в той час , коли двигун був вимкнений.
  Однією із значних розробок співробітників фірми було створення цифрового приладу Ф4235 за завданням ПО "Точмаш " (м. Одеса) , який з 1986 року серійно випускається Чебоксарським АТ " Електроприлад " . Цим приладам ПО "Точмаш" оснащує кранові та платформні ваги .
  Нами , корінними одеситами , давно замислювався прилад в герметичному виконанні, який би максимально задовольняв запитам металургійного , хімічного та інших " шкідливих " виробництв .
  І такий прилад в 1994 році був створений. А так як цього року Одесі виповнилося 200 років , вирішено було присвятити прилад іменинниці.