Метекс 2000, ТОВ

Метекс 2000, ТОВ

        ТОВ «Метекс-2000» - офіційний дилер ОАО «Дружковський завод метизу»        Фірма ООО…

Телефон: (06267) 3-01-35, (06267) 5-30-31, (050) 473-42-99
Email: metex2000@list.ru
Веб сайт: www.meteks.com.ua
Адреса: 84200, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Салтикова, 11

        ТОВ «Метекс-2000» - офіційний дилер ОАО «Дружковський завод метизу»
        Фірма ООО «Метекс-2000» є одним з підприємств, що пропонують повний сервіс в області постачання кріпильних виробів для виробництва машин і устаткування, для будівництва, енергетики, а також моторизації.
        Ми пропонуємо Вам повний асортимент машинобудівного кріплення, залізничного кріплення, кріплення для сільгосптехніки, зокрема: болти, гайки, контргайки, гвинти, шайби, гравер, шплінти по ГОСТ і DIN.
        Ми постійно піклуємося про високу якість виробів, а також документальне підтвердження наших послуг. Пропонуємо для постійного продажу великий асортимент тіпоразмеров з складських запасів, а також великий асортимент може бути поставлений по замовленнях покупців.
        Широкий асортимент пропонованих виробів, а також сучасні підходи, забезпечують плавність і своєчасність постачань, можливість швидко і якісно реагувати на вимоги і побажання клієнтів. Обслуговуємо велику кількість промислових і торгових підприємств, і індивідуальних клієнтів. Постачання виробів проводимо власним транспортом, а також користуємося послугами, що мають хорошу репутацію, транспортно-експідіционних фірм.
        Сподіваємося, що і Ви будете в числі постійних партнерів нашого підприємства. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом виробів, пропонованих фірмою ТОВ «Метекс-2000». Гарантуємо високу якість, своєчасне постачання і взаємовигідні умови співпраці. Сподіваємося, що фірма ТОВ «Метекс-2000», буде для Вас хорошим і солідним партнером. Бажаємо Вам успіхів!