Поділля-Агрохімсервіс, ПП

Поділля-Агрохімсервіс, ПП

«Поділля-Агрохімсервіс» - магазин відповідального аграріяБезсумнівно, нікого не потрібно переконувати в тому, що зведення…

Телефон: (099)553-91-54, (097)394-15-04
Email: podillyaagrohimservise@gmail.com
Веб сайт: podilagrohimservis.com.ua
Адреса: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт. Вапнярка, вул. Незалежності, 233

«Поділля-Агрохімсервіс» - магазин відповідального аграрія
Безсумнівно, нікого не потрібно переконувати в тому, що зведення будинку починається з фундаменту, а майбутній урожай — з крихітного насіння. Саме з цієї причини так важливо правильно вибрати посадковий матеріал. Звичайно, ринок України сповнений підприємств, які займаються продажем насіння, проте щоб не заплутатися, не попасти на неблагонадійних продавців, і просто придбати якісний продукт, потрібно звернутися до нас за допомогою.

ПП «Поділля-Агрохімсервіс» - це великий дистриб'ютор насіння у Вінницькій і Черкаській областях. Щорічно на ринок поставляється безліч зернових, кукурудзи та сої, а також засоби для захисту культур та інше. Крім того, надається повний комплекс товарів і послуг, в тому числі, зберігання і продаж продукції. Насіння виготовляється відповідно до ліцензійних угод з провідними світовими селекційними компаніями й дослідницькими інститутами селекції та генетики рослин. Заводи обладнані потужностями по сортуванню за розміром, відбракування пошкодженого і зіпсованого насіння, а також здатні працювати з різними сортами.

Фірма займається реалізацією мікродобрив. Склад повністю обладнаний для приймання, зберігання, фасування та відвантаження добрив. Також підприємство реалізує позакореневе листову підгодівлю, ПАР, прилипали й плівко просвітники та інше.

Компанія успішно дарує добробут людям, забезпечуючи їх харчами, і для цього співробітники працюють сумлінно і самовіддано. Вважає, що у світі все взаємопов'язано — земля, яка дає зерно, тварини, технології й знання. Прагне бути, як можна ближче до своїх споживачів, щоб краще їх розуміти та вивчити їх потреби, і надалі їх задовольнити. При цьому продуктова лінійка нараховує безліч одиниць найменувань.

Наш сервіс:

  • детальні консультації та допомога агронома-продавця;
  • інформування про новинки, інновації та акції;
  • контроль якості.

 

Колектив прагне зробити максимально швидким доставляння замовлення від складу компанії до складу клієнта, а також надавати розумну ціну на товар. Співробітники зроблять все можливе, щоб запропонувати клієнту оптимальні умови співпраці, комплексні рішення і відмінний сервіс.

Що ми можемо запропонувати:

  • регіонального представника;
  • розвинену логічну структуру;
  • передовий маркетинг.

 

Ми спеціалізуємося на комплексному розвитку агропромислового комплексу, дистрибуції та реалізації посівного матеріалу. Наша діяльність ефективно покриває практично всю територію України. Фахівці компанії активно працюють над реалізацією високоякісного матеріалу і засобів захисту рослин.

Успішна робота в різних напрямках допомогла завоювати авторитет стабільної організації у клієнтів, звернувшись в яку завжди можна отримати кваліфіковану допомогу і підтримку. Ті аграрії, які вже встигли скористатися нашими послугами, стали постійними замовниками. Нашій думці довіряють, і багато хто цінує досвід.