Агроліга Трейд, ТОВ - насіння, добрива, аграрна техніка

Агроліга Трейд, ТОВ - насіння, добрива, аграрна техніка

Компанія Агроліга Трейд: Ваш надійний партнер у сільському господарстві. Агроліга Трейд м. Кропивницький - це компанія, яка…

Телефон: +38(066)609-86-19, +38(050)334-71-17
Email: info@agro-liga.com
Веб сайт: agro-liga.com
Адреса: м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 89

Компанія Агроліга Трейд: Ваш надійний партнер у сільському господарстві.

Агроліга Трейд м. Кропивницький - це компанія, яка забезпечує все необхідне для фермерів та агропромислових підприємств в Україні. З 2012 року, ми стали визнаними лідерами на агроринку, завдяки нашій високоякісній продукції та професійному обслуговуванню. 

Агроліга Трейд пропонує аграрним підприємствам наступні позиції:

  • Ґрунтообробні машини: плуги ПШГ, культиватори суцільної дії КПС, широкозахватні КШУ та просапні із системою для внесення рідких добрив,
    борони зубні БГЗ, дискові БДП та шлейфові БГШ;
  • Сівалки: зернові СЗ 3.6 СЗ 5.4, універсальні просапні СУПН, УПС;
  • Обприскувачі: самохідні, причіпні від виробника, Кропивницький;
  • Запасні частини Planter до аграрної техніки;
  • Запасні частини для вітчизняної техніки аграрного сектору.

Пропонуємо широкий спектр послуг, що охоплює всі аспекти сільського господарства. Наші клієнти отримують доступ до сервісного обслуговування найвищої якості, консультацій фахівців у галузі агрономії та повний асортимент сертифікованого насіння та засобів захисту рослин.
Співпрацюємо з офіційними постачальниками якісних агротоварів (НАСІННЯ, ДОБРИВА, АГРОТЕХНІКА) від провідних світових компаній, що гарантує нашим клієнтам надійність і якість продукції. BASF, Bayer, Monsanto, Syngenta - лише декілька з партнерів, з якими ми співпрацюємо.
Наші торгові склади розташовані у Кропивницькому, що забезпечує нам зручну логістику і можливість доставки техніки до будь-якої точки України впродовж доби. Незалежно від вашого регіону, ми завжди будемо поруч, готові забезпечити ваше підприємство найкращими рішеннями.


АгроЛіга — високоякісне насіння, добрива та аграрна техніка!


Забезпечуємо повний спектр товарів для сільського господарства. Робіть бронювання і довіряйте АгроЛіга 0800-305-099, адже успіх аграрія - наша мета!