БФ-Інжиніринг

БФ-Інжиніринг

Підприємство «БФ-Інжинирінг» успішно працює у сфері оптимізації конструкцій різних призначень. Досягненнями, які можна…

Телефон: +38(050)309-93-99, (044)332-86-05
Email: al@bf-engineering.com.ua
Веб сайт: bf-engineering.com.ua
Адреса: м. Київ, вул. Куренівська 18, оф. 502

Підприємство «БФ-Інжинирінг» успішно працює у сфері оптимізації конструкцій різних призначень. Досягненнями, які можна переглянути на порталі http://bf-engineering.com.ua/, є 75 спроєктовані об'єкти та 37 готових. Показовою фінансовою характеристикою є економічна складова, що виражається економією в межах від 10 % на об’єкті.

Замовити повний фаховий супровід замовленого проєкту від створення його на папері до реалізації готової конструкції можна звернувшись в компанію «БФ-Інжинирінг». Спеціалісти детально оглянуть передумови та оцінять складові й особливості технічного виконання проєкту. Підготують відповідну документацію та після оформлення договору, проєктної документації та виготовлення власне конструкції, тривалість монтажних робіт складає до 4 тижнів, в залежності від складності завдання.

«БФ-Інжинирінг» спеціалізується на спорудах різного направлення: спортивні та виробничі, сільськогосподарські об’єкти та сховища для фруктів й овочів, торгові та складські приміщення від виробника, Київ. Замовляючи у нас, Ви отримуєте повний кваліфікований комплекс послуг за договірною ціною та заздалегідь обумовлені строки виконання. Компанія плідно працює над створенням відмінної репутації шляхом чіткого дотримання домовленостей, наші клієнти отримують надійні та якісні споруди, послуги.

Великий досвід та достатньо широка теоретична підготовка дозволяють ефективно створювати сучасні конструкції. Зі сторони документації, замовник, приймаючи готову конструкцію, отримує весь пакет законодавчо оформленої документації з актами та сертифікатами. Будь-які питання, що виникають в процесі робочих відносин на всіх етапах співпраці фахівці «БФ-Інжинирінг» вирішують швидко та позитивно. Запрошуємо до співпраці!