БероМет, ТОВ

БероМет, ТОВ

Компанія БероМет займається виготовленням навантажувачів до тракторів та навісного обладнання. Трактори ЮМЗ, МТЗ, Т-25 та Т-40 – це…

Телефон: +38(063)369-54-84, (098)769-21-90, (050)077-81-27
Веб сайт: beromet.com.ua
Адреса: Львівська обл., м. Львів

Компанія БероМет займається виготовленням навантажувачів до тракторів та навісного обладнання. Трактори ЮМЗ, МТЗ, Т-25 та Т-40 – це основні види машин, на які розраховано обладнання власного виробництва. Вони зручні та витривалі, а навісне оснащення від БероМету, виготовлене у Львові, робить їх універсальними помічниками в господарстві.

Замовляйте навісне обладнання нашого виробництва для більш ефективного використання тракторів в сільськогосподарській сфері. Не важливо, що ви плануєте роботу в полі, на фермі чи то на складі, а навісне багатофункціональне обладнання стане у пригоді. Культиватори, косилки, активні фрези спростять і прискорять виконання землеробіт не залежно від обсягів.

Пропонуємо придбати таке оснащення для виконання навантажувальних робіт: захват для рулонів з грузопідйомністю до 1000 кг та шириною захвату в 1,5 м; вила для піддонів фронтального навантаження; захват на бляху; крюки для Біг-бегів; ковші універсальні шириною до 2 м та ковші підсилені ножем. До запропонованої продукції можна окремо придбати запасні частини чи комплектуючі в залежності від функціональності конструкцій. Необхідну модель техніки можна оглянути, проконсультуватись та придбати на сайті компанії БероМет https://beromet.com.ua/, за описом та характеристиками можна підібрати необхідну деталь. Зробивши вірний вибір оснащення суттєво прискорите час на виконання певних видів операцій. Скористайтесь послугами консультантів для визначення обладнання саме для вашого трактора. Це допоможе не тільки зменшити витрати на пальне та ремонт, а і збільшити довготривалість користування трактором.

Фронтальні навантажувачі від БероМету підходять для моделей тракторів Т-40, ЮМЗ та МТЗ. Застосування в процесі виробництва сучасної євро рамки дозволяє навісному обладнанню стабільно та швидко виконувати роботу. А утримання сталого кута нахилу оснащення в процесі підйому чи опусканні, досягається використанням паралелограмного механізму. Постачаємо навантажувачі з висотою підйому від 2,70 м до 4,5 м, недорого і за окремим замовленням. Застосовуючи вірно розподіл центру тяжіння навантажувача трактора ви впливатимете на зменшення його амортизації, а максимальна висота запропонованих моделей може досягати 3,60 м. Пропонуємо оглянути та придбати комплектацію й додаткове оснащення до фронтальних навантажувачів не тільки вітчизняного, а й польського виробництва.

Завдяки тісній співпраці з болгарською фірмою Badestnost, пропонуємо українському споживачу широкий ряд модифікацій гідророзподільників для навантажувачів. Лінійка  гідророзподільників представлена моделями з декількома керування: ручними, електро- та гідравлічними електричними (італійського виробництва).

Реалізуємо гідроциліндри та комплектуючі до сільськогосподарської техніки виробництва Польщі. Пропонуємо якісну польську техніку для садівництва, таку як косарки для садівництва. Вони якнайкраще подрібнять гілки та траву для подальшого використання чи переробка. Ремонт чи налаштування техніки та навісного обладнання не завдасть вам зайвого клопоту, на нашому сайті можна знайти весь необхідний спектр товарів та робочих інструментів.