БудАгроПлюс, ПП

БудАгроПлюс, ПП

ПП «БудАгроПлюс» професійно працює в галузі проєктування та будівництва об’єктів агропромислового комплексу. Вже більш як 10…

Телефон: +38(066)542-53-79, (098)513-26-09, (099)412-88-84
Email: budagroplus@i.ua
Веб сайт: budagroplus.com.ua
Адреса: 42700 Сумська обл., м. Охтирка, вул. Київська, 166

ПП «БудАгроПлюс» професійно працює в галузі проєктування та будівництва об’єктів агропромислового комплексу. Вже більш як 10 років наші фахівці ефективно створюють елеватори, КЗС, ЗАВ, облаштовуючи їх технікою та спеціальним обладнанням. Співпрацюючи з понад 50 виробниками, фірма реалізує оснащення, виконуючи проєктування, встановлення та ремонт обладнання.

Купити програмне забезпечення та автоматизоване устаткування комплексів зерноочищення й зерносушіння за максимально доступними цінами. Допоможемо комплексно оновити та модернізувати обладнання для них. Серед послуг https://budagroplus.com.ua/, що їх пропонує «БудАгроПлюс» популярними є будівництво та реконструкція елеваторів, завальних ям, комплексів зерноочисних та зерносушильних, транспортного обладнання.

Замовити розроблення та встановлення програмного забезпечення для зерносушарок, теплогенераторів та теплообмінників з використанням якісного обладнання, доставленого з Сумської області. Використання нових досягнень виробників агротехніки дозволяє компанії встановлювати оснащення з застосуванням найсучасніших технічних рішень.

Теплогенератор біопаливний ГТУ купити в «БудАгроПлюс» для економного отримання повітря теплого у великих обсягах. Ми розробили можливість перетворювати відходи на корисне тепло з установки. Зручним в користуванні для сушки чи обігріву є повітряний теплообмінник від «БудАгроПлюс». Застосовуючи альтернативні види палива замовники по доступній ціні отримують прогріте до температури у 120 °C повітря, що можна використовувати з різною метою.

Використайте на свою користь основні досягнення «БудАгроПлюс»: досвід, професіоналізм, якісні розробки. Вкладіть кошти у розвиток свого господарства з нашою технікою та проєкт. Ми допоможемо досягти мети від замовлення об’єкту до навчання персоналу.