Червоноградський завод металоконструкцій, ТДВ

Червоноградський завод металоконструкцій, ТДВ

Червоноградський ЗАВОД МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ — найбільший завод-виробник металоконструкцій на території Західної України. Лідер з…

Телефон: +38(050)370-25-12, (050)370-83-30
Email: sales@czmk.ua
Веб сайт: czmk.ua
Адреса: 80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Львівська, 53

Червоноградський ЗАВОД МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ — найбільший завод-виробник металоконструкцій на території Західної України.

Лідер з виробництва пресованого і зварного решіткового настилу.

З-Д МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ, Червоноград - виробник металевих конструкцій, решіткового настилу.

ЧЗМК – один з найсучасніших заводів України, який проводить будівництво об’єктів промисловості, приміщень виробничо-торговельних напрямків, птахофабрик, аграрних приміщень, автосалонів, холодильників, сховищ для фруктів, логістичних центрів, розважальних комплексів та інших будівель.

На нашому заводі працює дві лінії повного циклу по виробництву зварного решіткового настилу – від різання рулонної сталі до кінцевого виробу. Загальна продуктивність решіткового настилу 1100 тонн в місяць. Для випуску складних отворів, вирізів у решітковому настилі використовується ESAB Suprarex сучасна портальна система різання з ЧПУ.

Червоноградський завод металоконструкцій професійно виготовляє стандартні кріплення, перфорований протиковзний кутик для решіткового настилу, боковини для сходів, гакові кріплення.

Металеві конструкції заводу сертифіковані УкрСЕПРО, EN 1090, в процесах зварювання - ISO 3834-2:2005. Виготовлення решіткового настилу, Червоноград — стандарти DIN 24537-1, IN 24531-1.

Металоконструкції заводу, решітковий настил реалізуємо на ринку України, поставляємо на експорт до 13 країн світу – Литва, Латвія, Естонія, Азербайджан, Грузія, Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія, Франція, Іспанія, Норвегія,  Італія,  Сьєрра-Леоне, США.

Будуємо сучасне майбутнє разом!