Екосервіс, ТОВ

Екосервіс, ТОВ

          ТОВ "Екосервіс"За час професійної діяльності товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс" зайняло…

Телефон: (0564) 71-70-52, (097) 567-17-73
Адреса: 50086, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, пр-т Гагаріна, 57

          ТОВ "Екосервіс"
За час професійної діяльності товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс" зайняло одне з провідних місць в Україні по виконанню робіт у галузі технічного діагностування і дефектоскопії об'єктів нафтохімії (резервуарів і трубопроводів) відповідно з дозволів Держнагляду №134.07.30-74.30.0 (дійсний до 03.05.2010) і свідотства про атестацію №80.3-2185.07 (дійсний до 05.04.2010).
Основними критеріями, за якими ТОВ "Екосервіс" вигідно відрізняється від інших фірм подібного профілю, є: якість і оперативність виконання робіт, широкий спектр послуг, що надаються, і прозорість ціноутворення.
На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці в галузі неруйнівного контролю, що мають понад 30-ти років досвіду практичної роботи і атестовані в системі ОСП. Для максимального задоволення потреб наших замовників у ТОВ "Екосервіс" упроваджена і успішно функціонує система управління якістю, яка орієнтована на досягнення наступних цілей:
* забезпечення відповідності якості послуг вимогам замовника, державним стандартом та іншим нормативним документам;
*підвищення якості послуг фірми шляхом впровадження сучасного устаткування і матеріалів, залучення до роботи висококваліфікованих фахівців;
*визнання вимог замовника однією з найважливіших складових роботи з підвищення якості послуг;
*виконання договірних зобов'язань з наданням споживачам гарантій відносно якості.
З початку своєї діяльності ТОВ "Екосервіс" проводило технічну діагностику і дефектоскопію резервуарів і трубопроводів на нафтобазах більш ніж п'ятнадцяти областей України і АР Крим. З 2002 року ТОВ "Екосервіс" працює по контролю і технічному обстеженню резервуарних парків нафтопродуктів і меланжу в різних військових частинах України. Серед наших клієнтів є такі підприємства як;
ЗАТ "РУР ГРУП С.А."- Кіровоградська обл.
ВАТ "Альянсхолдінг"- Херсонська обл.
ТОВ "Азовська нафтова компанія"- Донецька обл.
ЗАТ "Укрспецтранс"- Херсонська обл.
НК "Альянс"- АР Крим
ПІІ "Лукойл-Україна"- південна філія.