Фагот-Плюс, ПП

Фагот-Плюс, ПП

Цегельний завод "Фагот" це багатопрофільне підприємство, яке займається виробництвом будівельних матеріалів понад 16 років. В останні…

Телефон: (06432) 3-82-38, (06432) 3-82-48, (06432) 3-82-36
Веб сайт: www.fagot.com.ua
Адреса: Луганська обл., м. Красний Луч, вул. Кислородна, 2

Цегельний завод "Фагот" це багатопрофільне підприємство, яке займається виробництвом
будівельних матеріалів понад 16 років.

В останні роки в Україні та Росії будуються нові заводи, що виробляють цеглу і плитку методом гіперпресування, але продукція цегельного заводу "Фагот" перевершує їх продукцію за красою та асортиментом.

Різноманітність геометричних форм, чіткість ліній, висока міцність і застосування нешкідливих барвників робить цеглу та плитку торгової марки "Фагот" ідеальним матеріалом для облицювання фасадів і цоколів самих різних будівель і споруд.

Серед облицювальних матеріалів на ринку України та ближнього зарубіжжя продукція торгової марки "Фагот" відрізняється красою і довговічністю, широтою й оригінальністю асортименту.

Всі вироби торгової марки "Фагот" високої якості, стійкі до будь-яких кліматичних умов, різноманітні за фактурою, кольором і геометричними формами, мають відмінні технічні характеристики:

Купуючи цеглу та плитку торгової марки "Фагот"

- Ви купуєте краще для себе та майбутніх поколінь. 
У 2009 році на цегельному заводі "Фагот" з'явились нові види продукції, що не мають своїх аналогів в Україні. Завдяки творчому підходу співробітників підприємства, була створена цегла та плитка фасадна, що поєднують в собі кілька кольорів. Нове "Тигрове" забарвлення цегли викликало захоплення і великий інтерес у покупців. "Тигрова" цегла випускається тепер двох видів продукції: "Мармурова" цегла з пресованої фаскою (МРПП (60), МРПП (80), МРПП (100) та плитка фасадна з пресованої фаскою. "Тигрова" цегла відмінно підходить для різноманітной цегляної кладки і вносить родзинку в однотонність споруди.

Все більшу популярність серед споживачів отримує "Райдужна" цегла торгової марки "Фагот". Ця цегла поєднує в собі 2-3 кольори. У 2009 році на прохання клієнтів було розширено асортимент райдужної цегли. До цеглин "Фінської" і "Мармурової" фактури були додані "Райдужні" цокольна та фасадна плитка. Завдяки красі і оригінальності "Райдужної" та "Тигрової" цегли стираються всі грані одноманітності і повсякденності в архетектурі. Якщо ви хочете здивувати друзів і сусідів оригінальністю своєї архітектурної фантазії, використовуйте "Райдужну" і "Тигрову" цеглину в якості елементів цегляної кладки.

Освоєно випуск цегли двохложкової. Двохложкова цегла має фактуру з двох боків, застосовується
для будівництва огорож. В одній цеглині може поєднуватись 2 фактури. Наприклад: паркан може бути з одного боку фінської фактури, а з іншого боку "Кримської".

Для любителів великих розмірів випущена цегла за обсягом, яка в 1,7 рази перевищує традиційну, що має розмір 285*140*85мм. У цій цеглі є 3 сферичних накрізних отвори. Вага великої цеглини становить 6,25 кг. Велика цегла добре підходить для парканів.

Випускається гладка і фактурна цегла з однієї та двох боків. Для тих, хто полюбляє добротне, будує для себе та майбутніх поколінь, пропонуємо використовувати цеглу торгової марки "Фагот" при будівництві несучих стін.

Запрошуємо до співпраці будівельні організації, архітекторів, дизайнерів і дилерів.