HZPC Ukraine, ТОВ

HZPC Ukraine, ТОВ

HZPC – компанія, яка має більш ніж 100-річний досвід в селекції та насінництві картоплі. Високопродуктивні сорти, бездоганна якість…

Телефон: (067) 258-23-25
Email: i.chechitko@hzpc.com.ua
Веб сайт: hzpc.com.ua
Адреса: 01135, м. Київ, вул. Берковецька 6 А, оф. 102

HZPC – компанія, яка має більш ніж 100-річний досвід в селекції та насінництві картоплі. Високопродуктивні сорти, бездоганна якість насіння, надійність поставок, професійний  агрономічний супровід, індивідуальний підхід до кожного споживача зумовлюють високу популярність сортів HZPC в усьому світі. 

HZPC є однією з найбільших компаній, що працюють у цьому секторі. Щорічно фермери HZPC вирощують більше 350 000 тонн насіннєвої картоплі на площі майже 12 тис. га.

Носії 100-річних традицій, селекціонери HZPC, проводять постійний науковий пошук  та  забезпечують щорічне поповнення світового сортименту картоплі новими високопродуктивними сортами. Наразі компанія може запропонувати близько 80 сортів, які гарантують відмінні продуктивність та якість у різних ґрунтово-кліматичних умовах.

Експортуючи картоплю у більш ніж 70 країн світу, HZPC розуміє важливість створення сортів, придатних до вирощування за складних кліматичних умов і досягла в цьому значних успіхів. Саме тому сорти компанії надзвичайно поширені в країнах Південної Європи, Середземномор’я, Африки та Азії. 

Сучасний дослідницький центр компанії, розташований у м. Метславієр, дає змогу вести якісну роботу в генетиці, вивченні стійкості до хвороб та шкідників, придатності наших сортів до переробки, зберігання тощо. Значні фінансові інвестиції в ці та інші дослідження дають нам можливість займати лідерські позиції в селекції і насінництві картоплі.

HZPC має потужний виробничий департамент, завданням якого є вивчення технології вирощування кожного сорту. Наслідком даної роботи є практична та вичерпна інформація, яка в подальшому надається всім виробникам, що працюють з нашими сортами.

Працюючи в усьому світі, компанія постачає свою продукцію через різноманітні канали дистрибуції (дочірні підприємства, представників, імпортерів та посередників). В Україні компанія представлена ТОВ «HZPC Ukraine».