Ізолітсервіс, ВКФ, ПП

Ізолітсервіс, ВКФ, ПП

ПП «ВКФ «ІЗОЛІТСЕРВІС» веде свою активну діяльність з 1998 року у сфері реалізації електроізоляційних матеріалів,…

Телефон: +38(050)549-34-10, (067)500-57-10, (063)235-02-70
Факс: +38(044)456-83-75
Email: 4568375@ukr.net
Веб сайт: izolitservice.kiev.ua/ua
Адреса: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 10а (вул. Ежена Потьє, 10а)

ПП «ВКФ «ІЗОЛІТСЕРВІС» веде свою активну діяльність з 1998 року у сфері реалізації електроізоляційних матеріалів, конструкційних пластмас та продукції кабельно-провідникової. Весь перелік товарів представлених в каталозі компанії на сайті http://www.izolitservice.kiev.ua/ доставляємо з Києва до замовника логістичними компаніями, що представлені в місті замовника.

Ізолітсервіс плідно співпрацює з передовими фірмами галузі, доставляючи клієнтам продукцію тільки високоякісну: шаруваті пластики, полімери, пластмаси, лакотканини, електроізоляційні лакофарбові та картонні вироби, трубки та стрічки, дроти та припої, мідну плетінку тощо. Підприємство активно докладає зусилля до розширення асортименту відповідно до коливань потреб ринку.

Пропонуємо придбати текстолітові стрижні та листи з доставленням з Києва, які виготовлені з бавовняної основи просоченою смоляною сумішшю. Вироби володіють електроізоляційними властивостями та мають широкий температурний діапазон використання. У більшому діапазоні -65 º +155 º застосовується листовий склотекстоліт Стефен-1також є в наявності до замовлення.

Серед розмаїття матеріалів з високими показниками зносостійкості, пропонуємо купити за ціною досить доступною: поліацеталь листовий та стрижневий, оргскло в листах, фторопласти Ф-4, стрижні ебонітові, капролон стрижньовий та листовий.

Лакотканини різних видів з властивостями діелектричними від Ізолітсервісу використовують в місцях електричних машин та апаратах, де потрібні гнучкі діелектричні матеріали. Вироби з високими зносостійкими функціями, як електрокартон, синтофлекс, плівка та ізофлекс, папір кабельний й конденсаторний, можна замовити скориставшись послугами менеджерів компанії.

Здійснюємо відправлення: лаків електроізоляційних ГФ-95, МЛ-92, монтажних дротів НВ, МГШВ, МГТФ ті інших, плетінки з мідного та луженого дроту, припоїв ПОС-30/40/60 протягом двох днів після оплати товарів. Швидко доставлять з Києва ізоляційні стрічки ПВХ, ХБ, стрічки смоляні, кіперні та інші. Кваліфіковані фахівці ПП «Ізолітсервіс» володіють інформацією щодо технічних особливостей продукції та допоможуть обрати товар, який потрібен саме Вам.