МЕРКУРІЙ-ЦЕНТР, ВТФ, ТОВ

МЕРКУРІЙ-ЦЕНТР, ВТФ, ТОВ

"Меркурій центр"- Підкорюємо висоти разом!Понад 20 років на ринку металоконструкційПродаж та оренда будівельної опалубки понад 25 тисяч…

Телефон: +38(093)576-31-29
Cайт: mc.lviv.biznes-pro.ua
Адреса: 79024, м. Львів, вул. Кордуби, 5

"Меркурій центр"- Підкорюємо висоти разом!
Понад 20 років на ринку металоконструкцій
Продаж та оренда будівельної опалубки понад 25 тисяч метрів будівельного риштування монтаж риштування будь-якої складності асортимент додаткових елементів до будівельного риштування та опалубки. Працюємо по Західній Україні!

Підприємство займає одне з найперших місць серед підприємств на Західній Україні. Основною діяльністю підприємства є виконання унікального за складністю, висококваліфікованого монтажу, оренда, продаж будівельного риштування, та продаж і оренда будівельної опалубки. На нашому підприємстві Ви можете придбати або взяти в оренду: Будівельне риштування рамне (фасадне), модульне (об'ємне), клиново-хомутове, ригельне, великий асортимент додаткових елементів до них. Комплектуючі до риштування - хомути, домкрати, опори. Щити настилу всіх типорозмірів. Аксесуари до риштування - фасадна захисна сітка, колеса, рукави для скидання сміття. Оснастка для підйому вантажів. Будівельну опалубку перекриття, стінову, для колон. Двотаврову балку, вологостійку фанеру, концентрат емульсолу, фіксатори захисного шару. Пересувні підмостки, модульні вишки, міні підмостки. Багатофункційні драбини 3-2-ох секційні, драбини. Підйомні механізми - платформи щоглові, підіймачі щоглові, люльки, лебідки. Наше підприємство бере початок у 2000 році, з цього часу від маленької фірми ми переросли у велике потужне підприємство. В активі нашого підприємства близько 20 000 м² риштування, ми забезпечені сучасною спецтехнікою та професійним оснащенням. За плідну працю наше підприємство не одноразово нагороджувалося відзнаками, дипломами, грамотами. Зваживши на архітектурні особливості та складність будівель, чимало будівельних організацій довірили монтаж риштування саме нам - професіоналам „Меркурій-Центру”. В доробку нашого підприємства сотні об’єктів усієї Західної України. Більшість цих об’єктів ми пропонуємо Вам переглянути на нашій веб – сторінці у рубриці об’єкти. Наш колектив завжди радо зустрічає своїх постійних та потенційних партнерів по бізнесу, розкриваючи свій творчий потенціал, ділячись своїми досягненнями та багаторічним досвідом. Раді будемо бачити Вас серед наших клієнтів.